Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Krakowski Bieg Kobiet – dodatkowa pula 100 miejsc

14 lutego zostały uruchomione zapisy do Krakowskiego Biegu Kobiet, który odbędzie się 10 marca. Limit 500 miejsc wyczerpał się w zaledwie kilka godzin. Z uwagi na duże zainteresowanie imprezą, pula pakietów startowych została zwiększona o 100. Zapisy uruchomiono ponownie dziś, 26 lutego, o godz. 14.00.

Fot. materiały prasowe

– Propozycja biegu dla pań spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, a tempo w jakim wyczerpany został limit uczestniczek pokazuje, że inicjatywy mające na celu zachęcanie kobiet do biegania są w Krakowie potrzebne. Krakowski Bieg Kobiet, zorganizowany na krótkim dystansie, to wspaniały punkt wyjścia do rozpoczęcia przygody z bieganiem. Pierwszy krok do tego, aby w dalszej perspektywie krakowianki liczniej niż dotychczas uczestniczyły w biegach Królewskiej Triady Biegowej – podkreśla Katarzyna Stępniewska-Walaszczyk, zastępczyni dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

Bieg wystartuje w niedzielę, 10 marca, o godz. 12.00, sprzed TAURON Areny Kraków. 2-kilometrowa trasa będzie poprowadzona alejkami parku Lotników Polskich. Na mecie wszystkie Panie zostaną obdarowane kwiatami, a dla trzech najlepszych zawodniczek przewidziane są nagrody rzeczowe w postaci voucherów. Uhonorowane zostaną również najmłodsza i najstarsza uczestniczka.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie internetowej zis.krakow.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-02-22
Data aktualizacji: 2024-02-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź