Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

4 grudnia Mikołajki na sportowo dla dzieci i młodzieży

Z okazji zbliżającego się Dnia Świętego Mikołaja, Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 5 do 12 lat do wzięcia udziału w Mikołajkach na sportowo – specjalnym treningu ogólnorozwojowym z elementami sprawnościowymi, który odbędzie się w niedzielę, 4 grudnia. W najbliższy czwartek, 24 listopada o godz. 12.00 rozpoczną się zapisy do tego wydarzenia.

Fot. ZIS

Mikołajki na sportowo zorganizowane zostaną w niedzielę przed obchodzonym 6 grudnia Dniem Świętego Mikołaja – 4 grudnia o godz. 10.00. Wydarzenie odbędzie się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji KOLNA przy ul. Kolnej 2 w Krakowie.

Zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują zapisy – przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się w czwartek, 24 listopada o godz. 12.00 (na stronie internetowej www.zapisy.zis.krakow.pl). Ustalony został limit uczestników – 100 osób. Szczegóły dotyczące zapisów oraz zasad uczestnictwa w Mikołajkach na sportowo zostaną podane w regulaminie.

Na wszystkich biorących udział w wydarzeniu będą czekały mikołajkowe niespodzianki.

To kolejna odsłona specjalnych zajęć organizowanych przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie dla najmłodszych miłośników aktywności fizycznej z okazji Mikołajek czy Dnia Dziecka. Cyklicznie, przez cały rok odbywają się również zajęcia „Dzieciaki na start!”, będące częścią wpisującego się w miejską kampanię „Kraków w formie” projektu „Trenuj w Krakowie!” (ostatni tegoroczny trening dla dzieci i młodzieży zaplanowany jest na 18 grudnia).

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-11-23
Data aktualizacji: 2022-11-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź