Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Planowanie przestrzenne na telefon

Od środy, 14 października zmieniły się zasady obsługi mieszkańców w zakresie dostępu do projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego w Wydziale Planowania Przestrzennego UMK przy ul. Mogilskiej 41.

Fot. pixabay.com

Aby zapoznać się z projektami wyłożonych do publicznego wglądu planów miejscowych, należy wcześniej skontaktować się z Wydziałem Planowania Przestrzennego UMK:

Terminy dyskusji publicznych nad rozwiązaniami przyjętymi w procedowanych projektach planów pozostają bez zmian.

Uwagi i wnioski do projektów planów, wnioski o udostępnianie informacji publicznej, jak również wnioski o wydanie zaświadczeń, wypisów i wyrysów można złożyć elektronicznie bądź poprzez wrzucenie specjalnej koperty do odpowiedniego pojemnika umieszczonego w pobliżu wejścia do urzędu w wyznaczonych lokalizacjach.

W celu sprawdzenia przeznaczenia działki oraz statusu sprawy (zaświadczenia, wypisu i wyrysu) prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 12 616 85 02.

Zachęcamy jednocześnie do pozyskiwania informacji dotyczących miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego ze strony internetowej Biuletynu Informacji Publicznej.

Informacje na temat statusu planistycznego działek można również pozyskać z portalu Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej - Obserwatorium.

pokaż metkę
Autor: JOANNA KORTA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-10-14
Data aktualizacji: 2020-10-14
Powrót

Zobacz także

Znajdź