Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Żegnamy reprezentację Anglii

Reprezentacja Anglii żegna się z Krakowem. Steven Gerrard oraz trener Roy Hodgson odpowiadali 25 czerwca (poniedziałek) podczas pożegnalnej konferencji prasowej w hotelu Andel's na pytania dotyczące ćwierćfinałowego meczu z Włochami. Zgodnie stwierdzili, że ich reprezentacja grała lepiej niż podczas ostatniego turnieju i że atmosfera w zespole jest bardzo dobra.

Z kolei przedstawiciele Federacji Angielskiej (FA) podkreślają, że reprezentacja miała w Krakowie doskonałe warunki do trenowania i odpoczywania, a Joanne Budd z biura prasowego federacji dodaje, że atmosferą panującą w Krakowie podczas mistrzostw zachwyceni byli także dziennikarze, którzy przyjechali tutaj w ślad za swoimi zawodnikami.

Reprezentacja Anglii zakończyła swoją przygodę z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej „UEFA EURO 2012™ 24 czerwca (niedziela) podczas meczu ćwierćfinałowego z reprezentacją Włoch (zakończonego rzutami karnymi, w których lepsi okazali się przeciwnicy).

Przypomnijmy, że reprezentacja Anglii na swoje centrum treningowe wybrała Stadion Miejski Suche Stawy przy ul. Ptaszyckiego 4, a na centrum pobytowe Hotel Staryprzy ulicy Szczepańskiej 5. Centrum prasowe reprezentacji znajdowało się w Hotelu Andel's.

Zawodnicy zaskoczyli już w dniu przylotu do Krakowa gdy po oficjalnym powitaniu na lotnisku Krakow Airport niespodziewanie podeszli do czekających na nich dzieci i dziennikarzy. Wielokrotnie można ich było spotkać na ulicach Krakowa. W pamięci krakowian, a zwłaszcza dzieci, na pewno zapisze się trening otwarty, który odbył się 8 czerwca na stadionie przy ul. Ptaszyckiego oraz turniej Umbro CUP podczas, którego szkołę przy ul. Grochowskiej odwiedzili Jordan Henderson, Joe Hart i Phil Jagielka.

Dziękujemy reprezentacji Anglii za dostarczenie niezapomnianych wrażeń i wybór Krakowa na centrum pobytowe i treningowe.

pokaż metkę
Osoba publikująca: MARCIN FABER
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2012-06-27
Data aktualizacji: 2012-06-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź