Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Mój Trener

/zalacznik/398670

Program miejski "Mój trener", organizowany przez Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa w porozumieniu z Radami Dzielnic, skierowany głównie do mieszkańców dużych osiedli, jako alternatywna forma spędzania wolnego czasu.  W ramach programu organizowane są bezpłatne zajęcia sportowe i rekreacyjne realizowane w oparciu o dostępne sportowe obiekty przyszkolne oraz boiska wielofunkcyjne. „Mój Trener” adresowany jest do dzieci i młodzieży.

Celem  programu jest upowszechnianie kultury fizycznej oraz umożliwienie i zachęcenie mieszkańców Krakowa do spędzania wolnego czasu w duchu sportu.  Uczestnicy programu mogą uczestniczyć w zajęciach z wielu dyscyplin sportowych  m.in. z piłki nożnej, koszykówki, piłki siatkowej, piłki ręcznej, unihokeja jak i również z tenisa stołowego i lekkiej atletyki.  

Połączenie dwóch elementów: wykwalifikowanego trenera i odpowiedniej przestrzeni - zaplecza, dają w rezultacie ciekawą ofertę dla tych, którzy wolą aktywnie wypocząć. Zajęcia odbywają się w godzinach pozalekcyjnych, a na niektórych obiektach również w okresie wakacyjnym.

Lp. Boisko Harmonogram
1

Szkoła Podstawowa nr 89, osiedle Piastów 34A

wrzesień, październik
2 Szkoła Podstawowa nr 93, ul. Szlachtowskiego 31 wrzesień, październik
3 KS Baszta Kraków, ul. Aleksandry 21b wrzesień, październik

 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Michał Pamuła
Podmiot publikujący: Wydział Sportu
Data publikacji: 2021-04-26
Data aktualizacji: 2021-09-29
Powrót