Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dobre praktyki Krakowa dostępne dla partnerów zagranicznych

Kraków od miesięcy szuka efektywnych rozwiązań, które nie tylko bezpośrednio służą walce z COVID - 19, ale także mają na celu minimalizowanie społecznych czy ekonomicznych skutków pandemii. Ponieważ dobre praktyki Krakowa w tym zakresie coraz częściej stają się obiektem zainteresowania zagranicznych partnerów, uruchomiliśmy w angielskiej wersji naszego serwisu nową zakładkę, w której te praktyki prezentujemy.

Fot. Pixabay
Pixabay

Zakładka „Kraków’s new solutions in fight against COVID-19” jest obecnie poświęcona projektom i innowacyjnym programom wsparcia realizowanym przez różne jednostki miasta w zakresie walki ze skutkami pandemii. Docelowo, będziemy jednak rozszerzać obszar prezentowanych krakowskich dobrych praktyk tak, aby móc dzielić się z zagranicznymi partnerami także innymi przydatnymi pomysłami i rozwiązaniami.

Dobre praktyki Krakowa w różnych dziedzinach są oczywiście prezentowane w głównym miejskim portalu „Magiczny Kraków” oraz na stronach miejskich jednostek. Są to jednak zazwyczaj informacje w języku polskim. Aby dać także obcokrajowcom możliwość zapoznania się z nimi, zdecydowaliśmy się na stworzenie nowej zakładki właśnie w angielskiej wersji wortalu „Kraków Otwarty na Świat”.

Mamy nadzieję, że przedstawione rozwiązania nie tylko staną się dla naszych partnerów cennym źródłem wiedzy, ale także zainspirują naszych zagranicznych przyjaciół do dalszej współpracy w nowych obszarach.

Z dobrymi praktykami Krakowa w języku angielskim zapoznasz się TUTAJ

pokaż metkę
Osoba publikująca: Julia Żylina-Chudzik
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Data publikacji: 2021-02-22
Data aktualizacji: 2021-02-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat