Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kraków w tańcu, Kraków w formie!

W ramach kampanii „Kraków w formie” przekonujemy mieszkańców, że ruch to nie tylko zdrowie, ale i rozrywka w dobrym stylu. Tym razem proponujemy naukę tańca! W programie latino, salsa i reggaeton, a przede wszystkim duża porcja endorfin. Dla wielu uczestników to może być także okazja do poznania nowych tanecznych kroków. Zajęcia odbędą się w plenerze, w iście wakacyjnej oprawie – na plaży przy krakowskim Parku Wodnym.

Fot. materiały prasowe

Dziś podczas wydarzenia BailaTON Dance Festival każdy będzie mógł spróbować swoich sił w tańcu. Spotkamy się na terenie rekreacyjnym stacji parkowej przy Parku Wodnym, w godzinach 10.30–18.30. Uczestnicy poznają technikę tańców, takich jak: latino, salsa, HighHeels czy reggaeton. Wszystkie warsztaty będą prowadzone na poziomie podstawowym. Doświadczeni instruktorzy zadbają o rytm zajęć, kombinację kroków i wyśmienitą atmosferę.

Organizatorami wydarzenia są „Kraków w formie” oraz Fundacja Lato Się Nie Kończy. Zachęcamy do zapisów, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się.

kraków w formie_program wydarzenia tanecznego 2024

pokaż metkę
Autor: Patrycja Piekoszewska
Osoba publikująca: Marta Müller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-05-21
Data aktualizacji: 2024-06-08
Powrót

Zobacz także

Znajdź