Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wylicytuj siedzibę dla swojej firmy

Zarząd Budynków Komunalnych przeprowadza aukcje, podczas których można wylicytować atrakcyjnie położone lokale pod działalność gospodarczą. Najbliższa okazja do wynajęcia lokalu w drodze licytacji będzie 30 listopada.

W ofercie ZBK znajdują się lokale użytkowe (prywatne oraz gminne) położone zarówno w ścisłym centrum miasta, jak i w innych częściach Krakowa, m.in. w Nowej Hucie. Są to zarówno lokale o charakterze typowo handlowym - położone w głównych ciągach handlowych, lokale, które mogą być przeznaczone na biura - położone na piętrach oraz lokale typowo usługowe.

Osoby, które chcą prowadzić firmę w centrum Miasta w ofercie ZBK znajdą m. in. lokale przy Placu Szczepańskim 6, przy ul. Dietla 29, ul. Czarnowiejskiej 21, Batorego 2

(7 lokali). Z kolei lokale w Nowej Hucie położone są m.in. na os. Słonecznym, os. Uroczym 5, os. na Wzgórzach.

Ceną wywoławczą do licytacji czynszu za 1 m²  będzie stawka najwyższa ze zgłoszonych w ofercie na dany lokal użytkowy. Deklarowana stawka nie może wynieść mniej niż kwota określona w regulaminie aukcji. Minimalna kwota przewidziana regulaminem uzależniona jest od rodzaju deklarowanej działalności i strefy miasta, w której znajduje się dany lokal.

Aukcja rozpocznie się  30 listopada o godz. 10 w siedzibie Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, os. Złotej Jesieni 14 (sala konferencyjna – III piętro). Warunkiem udziału w aukcji jest złożenie oferty do 29 listopada do godz. 11 oraz dokonanie wpłaty wadium  do 29 listopada do godz. 9:30. Informacji dotyczących zasad przeprowadzenia aukcji udziela Referat Lokali Użytkowych   i Fortów Zarządu Budynków Komunalnych, pod numerem telefonu 12 616-6154, 12 616-6155. Więcej informacji znajduje się pod adresem internetowym www.zbk.krakow.pl oraz na tablicach ogłoszeń w Wydziale Mieszkalnictwa Urzędu Miasta Krakowa oraz w Zarządzie Budynków Komunalnych. (KS).

pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2010-11-09
Data aktualizacji: 2010-11-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź