Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Oceń konsultacje - wypełnij ankietę

Urząd Miasta Krakowa przeprowadza ocenę konsultacji zrealizowanych we współpracy z organizacjami pozarządowymi i zaprasza do udziału w badaniu efektywności przeprowadzonych konsultacji. Termin przyjmowania ankiet wydłużono do 31 grudnia 2012.

Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miasta Krakowa przedłuża termin nadsyłania ankiet dotyczących procesu przeprowadzania konsultacji z organizacjami pozarządowymi na podstawie uchwały nr XII/135/11 Rady Miasta Krakowa z dnia 13 kwietnia 2011 r.

W celu zbadania efektywności przeprowadzonych konsultacji Wydział przygotował ankietę, która ma pomóc ustalić na podstawie otrzymanych opinii m.in. właściwe formy konsultacji, skuteczne sposoby dotarcia do odbiorców konsultacji oraz pożądany czas ich trwania. Uwaga! Ankieta kierowana jest również do organizacji pozarządowych, które nie uczestniczyły w konsultacjach prowadzonych w trybie uchwały.

Wydział  Spraw Społecznych UMK oczekuje na wszelkie uwagi i propozycje, które pozwolą na usprawnienie procesu konsultacji Gminy Miejskiej Kraków z organizacjami pozarządowymi. Ogłoszenia i dokumenty dot. zrealizowanych oraz prowadzonych obecnie konsultacji z organizacjami pozarządowymi prezentuje dział „Konsultacje" miejskiego portalu dla organizacji pozarządowych www.ngo.krakow.pl

pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2012-12-11
Data aktualizacji: 2012-12-11
Powrót

Zobacz także

Znajdź