Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Już dziś Forum na Rzecz Czystego Powietrza

Miejskie Centrum Dialogu zaprasza do udziału w kolejnej debacie merytorycznej podczas „Forum Na Rzecz Czystego Powietrza”. Spotkanie odbędzie się w czwartek (24 marca) o godzinie 17.30, w siedzibie Miejskiego Centrum Dialogu, przy ulicy Brackiej 10. Dyskusja poświęcona będzie problematyce niskiej emisji.

Czwartkowe spotkanie robocze będzie już siódmą debatą merytoryczną. Uczestnicy dyskutować będą tym razem o problematyce niskiej emisji. Zgodnie z propozycją strony społecznej szczególna uwaga zostanie zwrócona na: wprowadzenie uchwały antysmogowej na terenie Małopolski, ze szczególnym uwzględnieniem gmin z Krakowskiego Obszaru Funkcjonalnego, założenia uchwały antysmogowej w oparciu o standardy emisyjne dla kotłów oraz programy wsparcia w procesach ograniczania niskiej emisji. 

Przypomnijmy, że przedstawiciele władz miasta oraz strona społeczna zainaugurowali 4 lutego w Miejskim Centrum Dialogu prace Forum Na Rzecz Czystego Powietrza.

Powołanie Forum Na Rzecz Czystego Powietrza to odpowiedź na liczne apele mieszkańców i aktywistów, dotyczące zaangażowania się we wspólne działania na rzecz poprawy jakości powietrza w naszym mieście. Forum to cykl spotkań poświęconych działaniom antysmogowym. Podejmowane tematy to m.in. kwestie związane z niską emisją,  transportem i proekologiczną edukacją.

Relacje z dotychczasowych spotkań dostępne są tutaj.

pokaż metkę
Autor: ANNA WAWRUCH
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2016-03-22
Data aktualizacji: 2016-03-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź