Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Fan City Tour w Fun Kraków

Już dziś (19 czerwca, wtorek) do Strefy Fun Kraków zawita ciężarówka Fan City Tour przywożąc ze sobą atrakcje Mobilnej Strefy Kibica. Zapraszamy całe rodziny do udziału w konkursach dotyczących wiedzy o polskiej reprezentacji, umiejętności żonglowania piłką oraz sprawności w układaniu puzzli czy przeciąganiu liny. Do wygrania będą m.in. torby, plecaki, karty do gry, koszulki i piłki oraz podwójny bilet na czwartkowy ćwierćfnał na Stadionie Narodowym. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.00, konkursy będą rozgrywane do godz. 20.10.

Fan City Tour to ogólnopolski projekt związany z mistrzostwami UEFA EURO 2012TM, którego celem jest organizacja 100 jednodniowych Mobilnych Stref Kibica Fan City Tour w polskich miejscowościach nie pełniących roli miast gospodarzy UEFA EURO 2012TM. Projekt realizowany jest od 8 czerwca do 2 lipca 2012 r., w dniach, w których odbywają się rozgrywki UEFA EURO 2012TM. Przez 20 dni mieszkańcy polskich miast mają okazję uczestniczyć w wyjątkowym, ogólnopolskim przedsięwzięciu, którego celem jest promowanie wspólnego kibicowania całych rodzin w tak wyjątkowym dla Polski czasie.

Fan City Tour wyróżnia się nie tylko ogólnopolskim zasięgiem i bardzo nowoczesną konwencją, ale także ofertą atrakcji skierowaną do całych rodzin. Ideą przyświecającą projektowi jest to, aby przyjazd Mobilnej Strefy Kibica stał się świętem lokalnej społeczności integrując mieszkańców wokół wspólnego przeżywania sportowych emocji i hucznej zabawy połączonych z oglądaniem transmisji meczów na żywo. Dzięki zabawie w gronie najbliższych i przyjaznej atmosferze projekt Fan City Tour wspiera promocję najwyższych standardów kibicowania.

Do strefy Fun Kraków Mobilna Strefa Kibica przywiezie cały pakiet atrakcji Partnerów: Sharp/RTV EURO AGD, Kia Motors Polska, Biedronki i Carlsberga z konkursami, w których do wygrania będą kupony rabatowe na zakupy w sieci internetowej, torby, plecaki, karty do gry, koszulki, piłki, notatniki, czapki, farby do twarzy, peruki, breloki i wiele innych. W konkursach trzeba będzie popisać się np. wiedzą o polskiej reprezentacji, umiejętnością żonglowania piłki, wiedzą motoryzacyjną, sprawnością w układaniu puzzli czy przeciąganiu liny.

19 czerwca (wtorek) odbędzie się inauguracji Fan City Tour w Strefie Fun Kraków – imprezę poprowadzi Marek Rusinek, zagrają także DJe RMF MAXXX.

Fan City Tour podczas swojej obecności w Strefie FUN KRAKÓW będzie obecny na antenie TVP – jednego z Partnerów Projektu. Wszyscy uczestnicy konkursów, a także zakochane pary biorące Śluby Kibica z przymrużeniem oka mają szansę zarejestrować swoje osiągnięcia w materiale emitowanym na antenie TVP1! Organizatorzy planują też specjalne atrakcje na Finał UEFA EURO 2012TM w dniu 1 lipca.

Wszelkich informacji udziela Biuro Prasowe FAN CITY TOUR: biuroprasowe@fancitytour.pl, tel. 662-020-270. (KF)

pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2012-06-19
Data aktualizacji: 2012-06-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź