Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Inwestycje strukturalne

Ulica Kamieńskiego przed modernizacją

Prace na ul. Mistrzejowickiej i Kamieńskiego

Komunikat archiwalny 2023-04-18

W tym tygodniu ruszyła modernizacja nawierzchni ulic Mistrzejowickiej i Henryka Kamieńskiego – informuje Zarząd Dróg Miasta Krakowa.

Rozbudowa al. 29 Listopada: podsumowanie roku prac

Komunikat archiwalny 2022-12-15

Nowy wiadukt kolejowy w rejonie ul. Siewnej, coraz więcej odcinków jezdni i chodników w układzie docelowym, przebudowa i rozbudowa sieci instalacji podziemnych. Dzięki robotom wykonanym w 2022 roku aleja 29 Listopada coraz bardziej przypomina arterię wylotową na północ z prawdziwego zdarzenia.

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie

Rozbudowa al. 29 Listopada: powstaje nowy wiadukt kolejowy

Komunikat archiwalny 2023-02-23

Coraz wyraźniej widać postęp robót przy budowie nowego wiaduktu kolejowego na linii nr 95 nad aleją 29 Listopada. To jedna z dwóch takich konstrukcji, które są realizowane w ramach rozbudowy wylotówki na Warszawę.

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie

Przebudowa skrętu z ul. Wielickiej w ul. Kostaneckiego

Komunikat archiwalny 2022-08-29

Rozpoczęła się przebudowa pasa do skrętu w prawo z ul. Wielickiej w ul. Kostaneckiego. Pierwsze zmiany w organizacji ruchu zostały wprowadzone od 5 września.

XII

Drogi dojazdowe do Szpitala Uniwersyteckiego wyremontowane

Komunikat archiwalny 2023-05-11

Wykonawcy zakończyli roboty na drogach dojazdowych do Szpitala Uniwersyteckiego – przy przebudowie pasa do skrętu w prawo z ul. Wielickiej w ul. Kostaneckiego i przy rozbudowie ul. Jakubowskiego.

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie

Ul. Wielicka: przebudowa skrętu w ul. Kostaneckiego zakończona

Komunikat archiwalny 2023-04-24

Zakończyły się prace związane z przebudową pasa do skrętu w prawo z ul. Wielickiej w ul. Kostaneckiego. Ruch odbywa się na docelowych zasadach. Celem inwestycji była poprawa bezpieczeństwa użytkowników ruchu oraz płynności przejazdu.

Przebudowa dróg dojazdowych do Szpitala Uniwersyteckiego na ostatniej prostej

Komunikat archiwalny 2023-04-04

Kończą się prace na ul. Wielickiej w ramach przebudowy do skrętu w prawo w ul. Kostaneckiego, jak i na ulicach Jakubowskiego i Marii Orwid – w ramach rozbudowy ul. Jakubowskiego. Przy tym zadaniu do dokończenia jest jeszcze pętla autobusowa pomiędzy MCO a szpitalem.

Modernizacja ulic w Prokocimiu na ostatniej prostej

Komunikat archiwalny 2023-03-01

Kończą się roboty związane z modernizacją dróg dojazdowych do Szpitala Uniwersyteckiego. Wkrótce na brakujących odcinkach przebudowanej infrastruktury będzie układany asfalt.

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie

Zmiany na skrzyżowaniu ul. Wielickiej i Kostaneckiego

Komunikat archiwalny 2022-12-06

Trwa przebudowa pasa do skrętu w prawo z ul. Wielickiej w ul. Kostaneckiego. W poniedziałek, 12 grudnia, wprowadzony został kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu.

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie

Wkrótce rusza przebudowa skrętu z ul. Wielickiej w ul. Kostaneckiego

Komunikat archiwalny 2022-08-17

Za kilka miesięcy poprawi się bezpieczeństwo przy skręcie w prawo z ul. Wielickiej w ul. Kostaneckiego. W ramach modernizacji układu drogowego w rejonie szpitali w Prokocimiu wąski prawoskręt zostanie przebudowany, by być zgodny z obowiązującymi warunkami technicznymi. Roboty rozpoczną się pod koniec sierpnia.

Znajdź