Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

XXI Krakowski Bieg Samorządowy – „Rodzina w obiektywie”

14 maja  na krakowskich Błoniach odbędzie się XXI Krakowski Bieg Samorządowy. W tym roku wydarzenie to stanie się jeszcze bardziej bliskie rodzinie. Wszystko to za sprawą kategorii rodzinnej, która znalazła się w regulaminie tegorocznej edycji wydarzenia oraz ogłoszeniu zwycięzców konkursu fotograficznego „Rodzina w obiektywie”.

Organizowane wydarzenie sportowo-rekreacyjne jest formą upamiętnienia pierwszych niezależnych wyborów samorządowych z 1990 roku. Ma ono na celu popularyzację biegania wśród dzieci i młodzieży szkolnej oraz osób dorosłych, jako najprostszej i najskuteczniejszej formy rekreacji ruchowej. Od wielu lat Bieg skupia uczniów krakowskich szkół, przedstawicieli klubów sportowych i samorządu oraz mieszkańców Krakowa. XXI Krakowski Bieg Samorządowy to nie tylko rywalizacja, ale również świetna zabawa dla całej rodziny dzięki specjalnie przygotowanym atrakcjom takim jak: „Miasteczko dla dzieci”, występom artystycznym czy licznym konkursom.

Szczególnym punktem wydarzenia będzie ogłoszenie zwycięzców konkursu fotograficznego „Rodzina w obiektywie”. Konkurs adresowany jest do tych wszystkich, dla których wartości związane z rodziną są niepodważalne oraz którzy za pomocą aparatu fotograficznego zatrzymują czas naszego miasta i swoich najbliższych.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konkursie, mogą nadsyłać swoje prace (1-4 zdjęcia) do 25 kwietnia 2011 roku na adres mailowy agnieszkaf@sckm.krakow.pl Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępny na stronie www.bip.krakow.pl oraz www.sckm.krakow.pl

pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2011-03-24
Data aktualizacji: 2011-03-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź