Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zawody w łyżwiarstwie figurowym w Krakowie

Weekend na lodowisku przy ul. Siedleckiego jest naprawdę ciekawy! W ramach międzynarodowych zawodów „Walley Spring Cup 2024" na lodowej tafli spotka się ponad 300 łyżwiarzy z całej Polski oraz klubów zagranicznych – m.in. z Anglii, Słowacji i Ukrainy. Zachęcamy do kibicowania zawodnikom i podziwiania ich umiejętności – wstęp na wydarzenie jest wolny.

Fot. walley.pl

Dobiega końca 14. edycja „Walley Spring Cup 2024”. Wydarzenie odbywa się w dniach 19–21 kwietnia na lodowisku „Cracovii” przy ul. Siedleckiego 7. W ramach zawodów zaplanowano start ok. 340 uczestników. Są to zarówno dzieci i młodzież trenująca wyczynowo, jak i dorośli amatorzy łyżwiarstwa figurowego. Zawodnicy przyjechali z Polski i zza granicy, a rywalizują o laury w podziale na 43 kategorie. Tańczą soliści, solistki, a także pary. Plan minutowy pokazów – sprawdź tutaj. Tradycyjnie, są to ostatnie zawody w tym sezonie łyżwiarskim.

Podziwiaj i kibicuj

Każdy miłośnik jazdy figurowej na lodzie jest mile widziany na widowni – wstęp jest wolny. Partnerem wydarzenia jest Miasto Kraków.

pokaż metkę
Autor: Patrycja Piekoszewska
Osoba publikująca: Marta Müller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-04-15
Data aktualizacji: 2024-04-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź