Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zielono nam, czyli wiosenna wymiana roślin

Krakowskie Centrum Edukacji Klimatycznej przy ul. Wielopole 17a zaprasza wszystkich mieszkańców na wymianę roślin „Zielono nam”, która odbędzie się dziś, 26 marca, w godzinach od 17.00 do 19.00. To okazja do przekazania w dobre ręce zielonych skarbów, których już nie potrzebujemy, a także do zyskania kwiatów, które chętniej zakwitną na naszych parapetach i będą nową ozdobą domowego zacisza.  

Fot. Krakowskie Centrum Edukacji Klimatycznej

Wymiana w Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej jest także szansą na spotkanie innych pasjonatów roślin i podzielenia się z nimi wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji zieleni. To możliwość zrobienia czegoś dobrego dla naszej planety. Promowana jest idea recyklingu oraz dzielenia się zasobami.

Na wymianę można przynieść zarówno dorosłe rośliny, jak i sadzonki. Jedynym warunkiem jest to, aby nie miały żadnych chorób. Wydarzenie jest również okazją dla osób, które chcą oddać swoje rośliny, ale wolałyby nie wymieniać ich na nowe. Jak zapewniają organizatorzy akcji, wszystkie zielone skarby trafią w dobre ręce.

pokaż metkę
Autor: Katarzyna Misiewicz
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-03-26
Data aktualizacji: 2024-03-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź