Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Biegaj w Krakowie! W sobotę, 2 grudnia zajęcia przy Błoniach

Dziś, 2 grudnia zapraszamy na kolejne bezpłatne zajęcia z cyklu „Biegaj w Krakowie!” dla dorosłych, organizowane w ramach prowadzonego przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie projektu „Trenuj w Krakowie!”, który wpisuje się w miejską kampanię „Kraków w formie”. W tym tygodniu spotkanie tradycyjnie przy Błoniach Krakowskich – zbiórka o godz. 10.00 przed Sklepem Biegacza zlokalizowanym w pasażu Stadionu Miejskiego Cracovia.

Fot. materiały prasowe

Biegaj w Krakowie!

Dziś, 2 grudnia zapraszamy na kolejny trening z cyklu „Biegaj w Krakowie!”. Przyjść może każdy dorosły, bez względu na poziom zaawansowania. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Zajęcia prowadzi zespół wykwalifikowanych trenerów z doświadczeniem zawodniczym.

Kiedy: sobota, 2 grudnia, godz. 10.00

Gdzie: Błonia Krakowskie (zbiórka przed Sklepem Biegacza w pasażu Stadionu Miejskiego Cracovia przy ul. Józefa Kałuży 1)

Na najbliższy trening szkoleniowcy zaplanowali bieg ciągły w drugim zakresie intensywności. Rozpoczniemy od wspólnego truchtu, rozgrzewki statycznej i dynamicznej. Następnie trenerzy wytłumaczą nam jak dobrać tempo biegu odpowiednie do swoich możliwości. Głównym zadaniem będzie BC2 (bieg ciągły w drugim zakresie intensywności; średnie tempo) – około 6 km lub 2-3 x 2 km. Zajęcia zakończymy rozciąganiem i powrotem truchtem do miejsca zbiórki.

Regulamin zajęć
Kadra trenerska

Zajęcia „Biegaj w Krakowie!” organizowane są w ramach prowadzonego przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie projektu „Trenuj w Krakowie!”, który wpisuje się w miejską kampanię „Kraków w formie”.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-11-29
Data aktualizacji: 2023-12-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź