Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Bezpieczne ferie w Parku Wodnym

W czasie ferii zimowych do dziś, 10 lutego dzieci i młodzież z Krakowa mogą skorzystać ze wstępu do Parku Wodnego na preferencyjnych warunkach. Jest to możliwe dzięki miejskiemu programowi „Bezpieczny Kraków”.

Ferie zimowe z Bezpiecznym Krakowem
Fot. Bezpieczny Kraków

Dzieci i młodzież do lat 16 za 1,5 godz. pobytu w hali basenowej i korzystanie z dostępnych atrakcji, z wyjątkiem sauny, zapłacą 10 zł.

Bilet w tej cenie będzie można zakupić na podstawie kuponów rabatowych, które będą wydawane w okresie trwania akcji, od poniedziałku do piątku, w godz. od 8.00 do 10.00 w Parku Wodnym przy ul. Dobrego Pasterza 126. Limit kuponów na cały okres ferii wynosi 7 tys. sztuk.

W ramach tej puli codziennie 50 kuponów będzie przeznaczonych dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+. Kupony będą do odbioru w punkcie informacyjnym Parku Wodnego.

Z biletu można skorzystać o dowolnej porze w ciągu dnia, w którym został on wydany,

Kupony będą wydawane za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej. W przypadku dzieci w wieku do sześciu lat – wejście na podstawie oświadczenia rodzica.

Dzieci do dziesiątego roku życia mogą wejść na halę basenową tylko z pełnoletnim opiekunem. Opiekun będzie mógł wykupić bilet na 1,5 godz. w promocyjnej cenie 18 zł.

Regulamin jest dostępny na stronie internetowej parkwodny.pl.

Ferie zimowe z Bezpiecznym Krakowem

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-01-19
Data aktualizacji: 2023-02-10
Powrót

Zobacz także

Znajdź