Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zadbaj o jesienną formę w skateparku!

„Kraków w formie” wjeżdża w jesień! Tym razem na rolkach, deskorolkach, hulajnogach i rowerach BMX. Jeśli chcesz postawić pierwsze „kroki” w skateparku lub udoskonalić technikę i bezpieczeństwo jazdy, weź udział w bezpłatnym szkoleniu. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci i młodzieży. 

Fot. materiały prasowe

Szkolenia są okazją do spróbowania swoich sił w sportach wyczynowych, wykonywanych w skateparkach. Chętni mogą uczestniczyć w 4 rodzajach kursów: jazdy na deskorolce, rolkach, rowerach BMX oraz hulajnogach wyczynowych. Zajęcia są złożone z części teoretycznej i praktycznej, wraz z wprowadzeniem w temat poruszania się po skateparku. Prowadzą je doświadczeni instruktorzy.

Gdzie i kiedy odbędą się zajęcia?

  • nauka wyczynowej jazdy na deskorolce oraz rowerach BMX: 24 września, sobota, w godz. 9.00-12.00, skatepark w parku Lotników Polskich
  • nauka wyczynowej jazdy na rolkach i hulajnodze: 25 września, niedziela, w godz. 10.00-13.00, skatepark na os. Widok.

Zapisy

Szkolenia w skateparkach są bezpłatne i przeznaczone dla osób, które ukończyły 7. rok życia. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem e-mail: marketing@techramps.com. Potwierdzeniem znalezienia się na liście uczestników będzie otrzymanie informacji zwrotnej. Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku niekorzystnej pogody (opady deszczu, burze) zajęcia odbędą się w innym czasie. Osoby zapisane będą o tym poinformowane. W razie zmiany terminu, wymagana będzie ponowna rejestracja na zajęcia.

Przed przystąpieniem do zapisów zapoznaj się z regulaminem tutaj.


Współorganizatorem wydarzenia jest lokalna firma Techramps, zajmująca się, od ponad 19 lat, projektowaniem oraz budową skateparków w Polsce i na świecie.

Ekipa Techramps również mocno wspiera środowisko sportów ekstremalnych – rozwijanie pasji u najmłodszych, jak i tych starszych skaterów jest dla marki ważnym elementem działalności.

pokaż metkę
Autor: Patrycja Piekoszewska
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-09-19
Data aktualizacji: 2022-09-25
Powrót

Zobacz także

Znajdź