Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Ruszają prace nad planem zagospodarowania Górki Narodowej

Wydział Planowania Przestrzennego rozpoczyna prace nad miejscowym planem zagospodarowania Górki Narodowej w rejonie ul. Banacha – „Górka Narodowa – rejon ul. Banacha I, II, III, IV i V”.

Fot. bip.krakow.pl

Do 16 sierpnia można składać wnioski do przygotowywanego planu, z podaniem oznaczenia nieruchomości, której wniosek dotyczy, a także imienia i nazwiska albo nazwy oraz adresu zamieszkania albo siedziby. Szczegółowe informacje dotyczące planu znajdują się tutaj.

Wnioski przyjmowane są w formie papierowej lub elektronicznej – w szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza zamieszczonego w Biuletynie Informacji Publicznej oraz platformy usług administracji publicznej ePUAP. W przypadku poczty elektronicznej, maile należy kierować na adres: wnioski-bp@um.krakow.pl.

W formie papierowej wnioski można zgłaszać:

  • w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Krakowa (dzienniki podawcze, stanowiska informacyjno-podawcze) lub – w przypadku ograniczeń w bezpośredniej obsłudze klienta – wrzucając do odpowiedniego pojemnika umieszczonego w pobliżu wejścia do budynku Urzędu Miasta Krakowa
  • pocztą, na adres: Urząd Miasta Krakowa, Wydział Planowania Przestrzennego, ul. Mogilska 41, 31-545 Kraków

Obecnie w Krakowie obowiązuje już 241 planów miejscowych, co stanowi 74,5% powierzchni miasta. Na wejście w życie oczekuje jeden plan, a od 6 lipca sporządzanych jest 56 planów miejscowych. Listę wszystkich planów można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej.

plan zagospodarowania_Górka Narodowa_Banacha

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-07-19
Data aktualizacji: 2022-08-15
Powrót

Zobacz także

Znajdź