Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Weekend w Krakowie – sprawdź, co się będzie działo!

2023-09-29

Wrzesień dobiega końca. Trwa pochmurny i deszczowy weekend. Ale to wcale nie oznacza nudy w Krakowie! Sprawdźcie, co się będzie działo!

Wracają konsultacje planu dla obszaru „Osiedla Podwawelskiego”

2023-09-29

Od 9 października do 7 listopada będzie można ponownie zapoznać się z projektem planu dla „Osiedla Podwawelskiego”.

KHK SA „Liderem Elektromobilności” po raz drugi

2023-09-29

Krakowski Holding Komunalny SA, lider miejskiej Grupy Zakupowej „Elektromobilność dla Gminy Miejskiej Kraków” już po raz drugi został uhonorowany nagrodą Lider Elektromobilności. Nagrody wręczono podczas Kongresu Nowej Mobilności, który odbył się 26 września w Łodzi.

MPEC gotowy na dostarczanie ciepła krakowianom

2023-09-27

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA w Krakowie informuje o zakończeniu prac remontowych infrastruktury ciepłowniczej i gotowości do rozpoczęcia dostawy ciepła.

Nowe usługi w Punkcie Obsługi Przedsiębiorcy!

2023-09-15

Urząd Miasta Krakowa od jutra, 2 października rozszerza zakres usług dostępnych w Punkcie Obsługi Przedsiębiorcy przy ul. Zabłocie 22 o nowe stanowiska informacyjno-obsługowe: Grodzkiego Urzędu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz okręgu małopolskiego Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

W ten weekend linie sezonowe nie będą kursować

2023-09-28

Według przewidywań meteorologów, weekend ma być deszczowy. W związku z tym nie będą realizowane dodatkowe kursy linii 134 do zoo oraz linii LR0 do Ojcowa – poinformował Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie.

Muzeum i Centrum Ruchu Harcerskiego – tu naprawdę jest o czym opowiadać

2023-09-05

Jeszcze dziś, 1 października Muzeum i Centrum Ruchu Harcerskiego, które mieści się w forcie Jugowice przy ul. Fortecznej 28, zaprasza na wydarzenia w ramach otwarcia nowej wystawy „Harcerskie ścieżki”.

Orszak profesorów przejdzie ulicami Krakowa

2023-09-27

Dziś, 1 października, rozpocznie się 660. rok akademicki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Podczas jego inauguracji przez ulice Krakowa przejdzie orszak profesorów.

Remont mostu Dębnickiego

Nowa organizacja ruchu w rejonie mostu Dębnickiego

2023-09-20

Od 25 września obowiązuje nowa organizacja ruchu drogowego w rejonie mostu Dębnickiego. Związana jest z kolejnym etapem remontu mostu oraz przebudową ulic Kościuszki i Zwierzynieckiej.

Remont ul. Kościuszki i Zwierzynieckiej: większy zakres prac przy sieci gazowej

2023-09-14

Trwa przebudowa ulic Kościuszki i Zwierzynieckiej. Wkrótce na teren inwestycji wkroczą ekipy gazowni. Ich roboty obejmą całą sieć gazową. Te prace nie były planowane w takiej skali, uwzględniono jednak prośbę zgłoszoną przez właściciela sieci gazowej.

Znajdź