Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wakacyjne bilety do Parku Wodnego z rabatem

W trakcie tegorocznych wakacji, podobnie jak w latach ubiegłych, dzięki specjalnym kuponom wstęp na basen do Parku Wodnego jest tańszy. Wszystko w ramach programu poprawy bezpieczeństwa dla miasta Krakowa „Bezpieczny Kraków”.

Fot. Park Wodny Kraków

Dzieci i młodzież do lat 16 za 90-minutowy pobyt na basenie i korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji (z wyjątkiem sauny) zapłacą 10 .

Kupony są rozdawane do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, od godz. 8.00 do 10.00, przed wejściem głównym do Parku Wodnego przy ul. Dobrego Pasterza 126.

Tylko z takim kuponem rabatowym można zakupić tańszy bilet.

W tym roku limit kuponów na cały okres wakacji wynosi 10 320 sztuk po 240 sztuk na jeden dzień.

W ramach tej puli codziennie 50 kuponów jest zarezerwowanych dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+. Osoby posiadające taką kartę przy odbiorze kuponu muszą okazać dokument potwierdzający tożsamość.

Z biletu można skorzystać o dowolnej porze w ciągu dnia, w którym został on wydany. Kupon wydawany jest osobom z ważną legitymacją szkolną, natomiast dzieci do 6 lat otrzymują kupon na podstawie oświadczenia rodzica.

Dzieci do 10 roku mogą wejść na halę basenową tylko z pełnoletnim opiekunem, który może wykupić na ten czas bilet w promocyjnej cenie 18 zł.

Tańsze bilety są możliwe dzięki podpisanej przez miasto umowie z Parkiem Wodnym w Krakowie SA, która dotyczy zorganizowania w latach 2022-2023 rekreacji na terenie tego obiektu. Na jej realizację w tym roku przeznaczono 130 tys. zł.

pokaż metkę
Autor: Emilia Król
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-06-22
Data aktualizacji: 2022-08-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź