Nasze miasto rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Piaski Wielkie – porozmawiajmy o planie zagospodarowania

Do 6 września można się ponownie zapoznać z częściowym projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru Piaski Wielkie. To już kolejne wyłożenie planu, które zawiera prognozę oddziaływania na środowisko oraz niezbędną dokumentację.

Fot. unsplash.com
unsplash.com

Z projektem planu można zapoznać się w Wydziale Planowania Przestrzennego przy ul. Mogilskiej 41, w dni robocze, w godz. 8.00-15.00. Wizytę można umówić na konkretną godzinę: mailowo pod adresem: bp.umk@um.krakow.pl lub telefonicznie pod numerami: 12 616 85 26, 12 616 85 42, a także przez stronę Biuletynu Informacji Publicznej.

31 sierpnia będzie można wziąć udział w dyskusji publicznej nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie planu Piaski Wielkie – w zakresie objętym wyłożeniem. Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miasta Krakowa, pl. Wszystkich Świętych 3–4 w sali Obrad, początek o godz. 15.30.

W spotkaniu będzie można wziąć udział również zdalnie. Link do połączenia z platformą zostanie wygenerowany i umieszczony na stronie planu. Szczegółowe informacje są publikowane w zakładce „Zaproszenia”.

Uwagi należy składać do 20 września z podaniem oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, a także imienia i nazwiska albo nazwy oraz adresu zamieszkania/siedziby.

Uwagi do projektu można wnosić w formie papierowej lub elektronicznej (w tym pocztą elektroniczną: uwagi-bp@um.krakow.pl) oraz za pośrednictwem platformy usług administracji publicznej ePUAP.

Forma papierowa obejmuje:

  • złożenie pisma z uwagą w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Krakowa (dzienniki podawcze, stanowiska informacyjno-podawcze) lub – w przypadku ograniczeń w bezpośredniej obsłudze klienta – wrzucenie do odpowiedniego pojemnika umieszczonego w pobliżu wejścia do budynku UMK
  • wysłanie drogą pocztową na adres: Urząd Miasta Krakowa, Wydział Planowania Przestrzennego, ul. Mogilska 41, 31-545 Kraków
  • przekazanie wypełnionego formularza w czasie prowadzonej dyskusji publicznej.

Informacji na temat przyjętych rozwiązań planistycznych udziela, w okresie wyłożenia planu, przedstawiciel zespołu projektowego.

Szczegóły dostępne są tutaj. Więcej informacji na temat planu tutaj.

pokaż metkę
Autor: Emilia Król
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-08-16
Data aktualizacji: 2021-08-16
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat