Nasze miasto rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

„Nowa Huta Przyszłości – Igołomska Południe” – zmiana planu zagospodarowania

Rada Miasta Krakowa podjęła uchwałę w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru „Nowa Huta Przyszłości – Igołomska Południe”. Zgodnie z przepisami prawa każdy może złożyć wniosek do projektu planu miejscowego.

Nowa Huta Przyszłości Igołomska Południe plan zagospodarowania
BIP

Wnioski można składać w nieprzekraczalnym terminie do 15 września. Należy podać oznaczenie nieruchomości, której wniosek dotyczy, a także imię i nazwisko albo nazwę oraz adres zamieszkania lub siedziby.

Wnioski można w formie papierowej lub elektronicznej, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej lub formularza zamieszczonego w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej: www.bip.krakow.pl/planowanieprzestrzenne oraz za pośrednictwem platformy usług administracji publicznej ePUAP.

W przypadku poczty elektronicznej – maile należy kierować na adres: wnioski-bp@um.krakow.pl.

Forma papierowa obejmuje:
– złożenie pisma z wnioskiem w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Krakowa (dzienniki podawcze, stanowiska informacyjno-podawcze) lub – w przypadku ograniczeń w bezpośredniej obsłudze klienta – wrzucenie do odpowiedniego pojemnika umieszczonego w pobliżu wejścia do budynku Urzędu Miasta Krakowa,
– wysłanie drogą pocztową na adres: Urząd Miasta Krakowa, Wydział Planowania Przestrzennego, ul. Mogilska 41, 31-545 Kraków.

Szczegóły w ogłoszeniu tutaj. Link do strony zmiany planu tutaj.

pokaż metkę
Autor: EMILIA KRÓL
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-07-16
Data aktualizacji: 2021-07-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat