Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

100 sposobów na zabawę, czyli 4. urodziny TAURON Areny Kraków

Wielki piknik pod hasłem „100 sposobów na zabawę”. W ten sposób TAURON Arena Kraków uczciła swoje czwarte urodziny i Dzień Dziecka z RadwanSport.

Fot. tauronarenakrakow.pl

10 czerwca na płycie TAURON Areny Kraków oraz na zewnątrz hali, od strony parku Lotników Polskich przygotowane zostały różnego rodzaju stacje, na których dzieci i ich opiekunowie mogli zmierzyć się z wyzwaniami sportowymi i nie tylko… Uczestnicy zabawy mogli m.in. pokonywać rozmaite tory przeszkód, razem z hokeistkami Cracovii ćwiczyć strzały do bramki i sprawdzić, jak szybko można ubrać strój hokeisty. Była też gra w kręgle, siatkówkę i koszykówkę, budowanie konstrukcji z kartonów, możliwość zobaczenia sprzętu używanego przez wojsko oraz „kuchnia eksperymentów”, czyli zabawy w młodych naukowców.

 

W programie wydarzenia był także konkurs „Street Dance Kids”, w którym udział wzięło ponad 30 zespołów i duetów oraz konkurs dla młodych zespołów „Kids Rock Fest”. Na scenie przed TAURON Areną Kraków wystąpiły zespoły: Need More Clouds, Wasabi, Negativ, Escape Control, Syndrom.

Uczestnicy pikniku mogli też zobaczyć wnętrze mobilnego domu TAURONA,w którym prezentowane były ekologiczne systemy ogrzewania domów i mieszkań, oraz wnętrze wozu strażackiego. A także odpocząć w specjalnie przygotowanej strefie chillout, spotkać swoją ulubioną rybkę z programu MiniMini i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

Podczas pikniku można było również odebrać jedną ze 100 doniczek z ziołami przygotowanymi przez Zarząd Zielenie Miejskiej. Zarząd Infrastruktury Sportowej zaprosił do udziału w kolejnych wydarzeniach sportowych organizowanych m.in. w TAURON Arenie Kraków. Można było również zobaczyć przygotowane przez Urząd Miasta Krakowa prezentacje dotyczące tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa oraz Karty Krakowskiej.

W programie urodzin TAURON Areny Kraków tradycyjnie znalazło się zwiedzanie hali.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2018-06-10
Data aktualizacji: 2018-06-11
Powrót

Zobacz także

Znajdź