Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Jubileuszowy koncert T.LOVE w Krakowie

2022-09-09

40-lecie aktywności scenicznej, 30-lecie wydania płyty „King”, dobrze przyjęta najnowsza płyta nagrana w reaktywowanym składzie – 23 listopada w krakowskim klubie Studio na jubileuszowym koncercie wystąpi T.LOVE!

Psi Patrol Live

Psi Patrol na żywo w TAURON Arenie Kraków

2022-08-29

Psi Patrol Live „Wielki wyścig” zawita do Krakowa. Niezwykle popularne i uwielbiane na całym świecie pieski pojawią się już w grudniu na wyjątkowych spektaklach w TAURON Arenie Kraków.

Kazimierz ze Stradomiem – kolejny park kulturowy na mapie Krakowa

2022-08-18

Po wprowadzeniu wytycznych w zakresie szczególnej ochrony Starego Miasta oraz Nowej Huty, przyszła pora na rewolucję estetyczną na Kazimierzu i Stradomiu. 1 września weszła w życie uchwała o parku kulturowym na tym obszarze.

Atrakcje dla dzieci i młodzieży dzięki współpracy z UNICEF

2022-08-29

Kraków wspólnie” to projekt fundacji Internationaler Bund Polska realizowany we współpracy z Wydziałem Edukacji UMK i finansowany przez Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF). Cykl wielu wydarzeń kulturalnych, sportowych i edukacyjnych ma na celu zapewnienie aktywnego i integracyjnego wypoczynku dla 15 tys. dzieci i młodzieży.

Arcadia

Teatr KTO zaprasza na nowy sezon

2022-08-25

Teatr KTO zapowiada mocny początek sezonu artystycznego, który zbiega się z obchodami jubileuszu 45-lecia teatru. Z tej okazji zobaczymy m.in. premierę spektaklu „Arcadia”.

Sprawdź repertuar Teatru Groteska na nowy sezon

2022-08-24

Tygrys Pietrek, Calineczka, Tomek Sawyer, Brzydkie Kaczątko, Pchła Szachrajka, Baltazar Gąbka, skarpetki z powieści Justyny Bednarek, a także bohaterowie, których młodzi widzowie jeszcze nie poznali – Teatr Groteska zaprasza na nowy sezon. Jest już dostępny repertuar na okres wrzesień 2022 – styczeń 2023, a na wybrane spektakle można nawet kupić bilety.

Koncertowa jesień w Teatrze Variete

2022-08-18

Już, 6 października zagra Adam Nowak i Akustyk Amigos, czyli muzyczna podróż zainspirowana połączeniem doświadczeń i dokonań trzech muzyków: Adama Nowaka (Raz Dwa Trzy), Karima Marusewicza (Voo Voo) i Jarka Trelińskiego (Raz Dwa Trzy). 18 października kolejnym z wydarzeń będzie występ grupy Meek, Oh Why?

Czytanie rządzi w Krakowie

2022-06-08

Trwa pierwsza kampania samorządowców na rzecz czytelnictwa #CzytanieRządzi! Unia Metropolii Polskich, czyli 12 największych polskich miast, w tym Kraków, oraz Fundacja Powszechnego Czytania pokazują, dlaczego czytanie ma moc ulepszania świata.

Znajdź