Start rozwiń menu

Dla dziennikarzy rozwiń

Biuro Prasowe rozwiń

Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Międzynarodowe ogłoszenie raportu Freemuse na temat wolności wypowiedzi artystycznej osób LGBTI – zaproszenie na briefing on-line

data: czwartek, 10 grudnia

godzina: 11.00

miejsce: platforma PLAY KRAKÓW

Zapraszam na briefing poprzedzający międzynarodowe ogłoszenie raportu przygotowanego przez organizację Freemuse dotyczący wolności wypowiedzi artystycznej osób LGBTI. Raport, który zostanie ogłoszony z Krakowa, przybliża przypadki ponad 100 naruszeń wolności artystycznej, które miały miejsce w 40 krajach. Szczegółowe informacje o przedsięwzięciu można znaleźć tutaj.

W briefingu udział wezmą: Srirak Plipat – Dyrektor Wykonawczy Sieci Freemuse, Andrzej Kulig – Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa, Nina Gabryś – Przewodnicząca Rady ds. Równego Traktowania.

Briefing on-line w języku polskim realizowany będzie za pomocą platformy PLAY KRAKÓW; odbędzie się 10 grudnia o godz. 11.00 – dodatkowe informacje:

  • Udział w briefingu będzie możliwy tylko dla zgłoszonych wcześniej dziennikarzy, którzy mają lub założą konto na platformie PLAY KRAKÓW (rejestracja jest bezpłatna).
  • Zgłoszenia do udziału w briefingu wraz z podaniem adresu e-mail, na który zostało założone konto na platformie PLAY KRAKÓW należy przesłać najpóźniej do 9 grudnia, do godz. 11.00 na adres Biura Prasowego UMK: bi@um.krakow.pl.
  • Na adres Biura Prasowego UMK: bi@um.krakow.pl można także przesłać pytania do uczestników briefingu (przed oraz w trakcie wydarzenia). Z przyczyn technicznych zachęcamy do przesyłania pytań z wyprzedzeniem.

Monika Chylaszek
Dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej

pokaż metkę
Autor: Monika Chylaszek
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-12-09
Data aktualizacji: 2020-12-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź