data: czwartek, 17 października

godzina: 17.00

miejsce: Empik, Rynek Główny 23

 

Zapraszam na ponowne otwarcie najstarszej w Krakowie i jednej z najstarszych w Europie księgarni przy Rynku Głównym 23. Otwarcie odbędzie się w czwartek, 17 października, o godz. 17.00 w księgarni Empik, Rynek Główny 23. W wydarzeniu weźmie udział Jacek Majchrowski – Prezydent Miasta Krakowa.

 

 Monika Chylaszek

rzecznik prasowy Prezydenta Miasta Krakowa

Wydział Komunikacji Społecznej

 

data: czwartek, 24 października

godzina: 19.00

miejsce: Kijów.Centrum, al. Krasińskiego 34

Zapraszam na krakowską premierę filmu „Obywatel Jones”, która odbędzie się w czwartek, 24 października, o godz. 19.00 w Kinie Kijów. Centrum.

Dziennikarzy zainteresowanych premierą oraz wywiadami z twórcami filmu podczas premiery proszę o informację zwrotną najpóźniej do poniedziałku, 21 października 2019 roku na mail mszkudlarek@biurofestiwalowe.pl.  

W treści maila proszę wpisać imię, nazwisko, redakcję oraz informację czy są Państwo zainteresowani wywiadami z twórcami.

 

Monika Chylaszek

rzecznik prasowy Prezydenta Miasta Krakowa

Wydział Komunikacji Społecznej

Serdecznie zapraszam na prezentację nowego budynku sali gimnastycznej wraz z zapleczem przy SP nr 40, która odbędzie się w czwartek, 17 października, o godz. 11.00 w Krakowie, ul. Pszczelna 13. W nowo otwartej sali gimnastycznej zostanie rozegrany turniej piłki nożnej.

 

W wydarzeniu weźmie udział Prezydent Krakowa – Jacek Majchrowski.

 

Monika Chylaszek
rzecznik prasowy  Prezydenta Miasta  Krakowa
Wydział Komunikacji Społecznej