Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zgłoszenia do projektu Karnawał Smaków – Kraków, Małopolska

W sobotę (31 sierpnia) upływa ostateczny termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych do projektu „Karnawał smaków – Kraków, Małopolska". Wszystkie lokale gastronomiczne, hotele, organizatorzy turystyki, atrakcje turystyczne i inne podmioty zainteresowane tematyką kulinarną Małopolski, Krakowa oraz produktu regionalnego, znajdujące się na terenie województwa małopolskiego, mogą zgłosić swoje uczestnictwo w tym wydarzeniu.

Fot. Magiczny Kraków
Magiczny Kraków

Projekt , którego organizatorem jest Krakowska Izba Turystyki, realizowany będzie od 25 stycznia do 9 lutego 2014 roku. Jego celem jest kreowanie, rozwój i komercjalizacja produktu markowego turystyki kulinarnej w okresie posezonu, aktywizacja i stworzenie platformy współpracy dla partnerów zainteresowanych  turystyką kulinarną  w Małopolsce oraz propagowanie tradycji kulinarnych Małopolski, promocja produktów lokalnych, zdrowej żywności, wspieranie lokalnych inicjatyw ekologicznych i rolniczych.

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w projekcie jest przesłanie przez właściciela/zarządcę  formularza zgłoszeniowego wraz ze zobowiązaniem przekazywania  organizatorowi informacji o wydarzeniach i nowościach kulinarnych, organizowanych w lokalu  na etapie przygotowań projektu , ale szczególnie na okres  realizacji projektu „Karnawał smaków – Kraków, Małopolska"  ( w języku polskim i angielskim).

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin projektu

Więcej Informacji na stronie http://karnawalsmakow.pl/#

pokaż metkę
Autor: Weronika Dulowska
Osoba publikująca: Weronika Dulowska
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat