Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wygraj bilety do Podziemi Rynku w Krakowie

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym nagrodami są bilety wstępu do Podziemi Rynku w Krakowie, unikalne gadżety miejskie, a także możliwość wygrania 5000,00 zł. Krakowski portal www.krakow.pl bierze udział w konkursie WebStarFestival, w kategorii „Administracja publiczna”.

 

 

Webstarfestival to konkurs promujący najlepsze polskie strony www oraz reklamy internetowe. W konkursie przyznawane są nagrody - Webstary dla najlepszych stron internetowych (w 27 kategoriach) oraz nagroda specjalna, statuetka dla Człowieka Roku Polskiego Internetu.

W walce o zwycięstwo liczą się smsy wysłane przez internautów. Aby oddać głos na stronę www.krakow.pl wystarczy wysłać sms o treści WSF.W0102 pod numer 7238 (koszt 2,44 PLN z VAT). Zasady głosowania określone są w regulaminie, który znajduje się na stronie: www.webstarfestival.pl/glosowanie/internauci. Serdecznie zapraszamy wszystkich Internautów do wzięcia udziału w konkursie.

 

Zagłosuj na www.krakow.pl i wygraj bilet do Podziemi Rynku w Krakowie oraz unikalne miejskie gadżety!


Wszystkie osoby, które smsem oddadzą swój głos na www.krakow.pl oraz odpowiedzą na pytanie konkursowe, wezmą udział w losowaniu 10 zestawów (bilet do Podziemi Rynku w Krakowie + miejski gadżet).

Bilety do Podziemi Rynku są do wykorzystania w niedzielę (28 listopada).

Prosimy odpowiedzieć na niżej zamieszczone pytanie:

W którym roku portal Magiczny Kraków otrzymał prestiżową nagrodę „Złota @” w konkursie „Samorządowy Lider Elektronicznej Administracji”?

Odpowiedzi (zawierające imię, nazwisko, adres i nr kontaktowy nadawcy) prosimy przesyłać do dnia 26 listopada br., do godz. 9.00 na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl. Wylosowane osoby, o terminie i sposobie odbioru nagród zostaną poinformowane indywidualnie. Laureaci, by odebrać nagrodę, będą musieli okazać potwierdzenie wysłania smsa popierającego stronę www.krakow.pl.

Prosimy o załączenie następującego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UMK swoich danych osobowych na potrzeby konkursu".

pokaż metkę
Osoba publikująca: MARCIN FABER
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2010-11-25
Data aktualizacji: 2010-11-25
Powrót

Zobacz także

Znajdź