Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Musicalowa podróż poza horyzonty

Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty planuje zorganizowanie w Krakowie spektakularnego wydarzenia. W Teatrze Ludowym 10 i 11 marca 2013 zaśpiewają  artyści-wolontariusze podczas muzycznego spektaklu „Musicalowa Podróż Poza Horyzonty – Charytatywny Wieczór Fundacji Jaśka Meli". Celem tej inicjatywy jest zebranie środków na zakup protezy ręki dla Piotra Gołąba, podopiecznego fundacji.

Twórcami musicalu są artyści z grupy wokalno-tanecznej z Krosna oraz pracownicy firmy UBS (w ramach wolontariatu pracowniczego). „Musicalowa Podróż Poza Horyzonty"  to wyprawa w świat musicalowych hitów, stanowiących magiczne połączenie tańca, słów, muzyki i śpiewu. Reżyserem  jest Rafał Stach, a spektakl wzbogaca oryginalna choreografia przygotowana przez Marię Patrylak. Usłyszymy najznakomitsze szlagiery scen musicalowych świata w nowych i porywających aranżacjach. Talenty twórców eksplodują w niezwykłej scenerii i zabiorą nas wszystkich w podróż poza horyzonty naszych oczekiwań...

Motywem przewodnim jest opowieść o dzieleniu się tym, co najlepsze, przeplatana starannie dobranymi, najbardziej znanymi i popularnymi przebojami: „Memory" z musicalu „Koty", „Wieża Babel" z „Metra", „Gdybym był bogaty" z musicalu „Skrzypek na dachu", fragmenty „Upiora w operze", „Grease", „Fame", „Polity"  i wiele innych. Przeboje z Broadwayu wreszcie zaistnieją na krakowskiej scenie, gdzie jest nam bliżej niż przez Atlantyk.

Fundacja Jaśka Meli chce pomóc Piotrowi Gołąbowi z Wielkiej Wsi (Małopolska). W 2006 roku uległ wypadowie, w  którym stracił rękę. Piotr potrzebuje jeszcze ponad 40 tysięcy złotych, bo tyle brakuje mu do wartej ponad 90 tysięcy złotych nowoczesnej protezy, która pozwoli mu normalnie żyć i pracować.

Bilety  na musicale wieczorne (niedziela, poniedziałek) można kupić na portalu www.eventim.pl. Z kolei bilety na spektakl poranny (poniedziałek) można rezerwować wysyłając mail na adres: musical@pozahoryzonty.org.

Każdy, kto nie będzie mógł wspomóc Piotra udziałem w jednym ze spektakli,  może wpłacić dowolną kwotę na rachunek bankowy o numerze: 15 1090 1665 0000 0001 2050 2268. Szczegółowe informacje na temat wpłat znajdują się pod linkiem: http://pozahoryzonty.org/nasze-projekty/musicalowa-podroz-poza-horyzonty/wesprzyj-musicalowa-podroz.www.pozahoryzonty.org oraz na Facebooku: www.facebook.com/pozahoryzonty.

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ Fundacja Poza Horyzonty powstała, żeby  przywracać nadzieję i pomagać tym, którzy są pozostawieni sami sobie – ludziom po wypadkach. Zbiera pieniądze na protezy, które dają szansę na powrót do normalnego życia i pełnej aktywności. Realizowane akcje charytatywne, angażują w swoje działania wszystkich, którzy mogą czymś podzielić się z innymi: swoimi talentami, czasem i pieniędzmi.  Fundacja wspiera obecnie prawie 50 osób. Do tej pory, w kupnie protez, Fundacji udało się  pomóc prawie 30 osobom.

 

 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2013-03-06
Data aktualizacji: 2013-03-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź