American Way w Krakowie – Konsulat Generalny USA zaprasza na spacer

Trwa akcja Bądź Turystą w Swoim Mieście, która cieszy się coraz większą popularnością wśród jej adresatów, czyli mieszkańców Krakowa, ale także coraz więcej podmiotów i instytucji przyłącza się do tej inicjatywy.

American Way w Krakowie – Konsulat Generalny USA zaprasza na spacer
Fot. krakow.travel

Kancelaria Prezydenta Miasta Krakowa, we współpracy z Krakowskim Biurem Festiwalowym, do włączenia się w akcję zaprosiła także konsulaty, tak licznie działające w naszym mieście. Zaproszenie skierowano najpierw do kilku wybranych placówek.  Zadaniem konsulatów było przesłanie informacji o 5-7 miejscach w Krakowie, kojarzonych z kulturą, architekturą, osobistościami z reprezentowanych przez nie krajów oraz  o zarekomendowanie kilku punktów gastronomicznych, znajdujących się w pobliżu wskazanych miejsc, które najlepiej oddają smak danej kuchni narodowej. Otrzymane informacje pomogą w opracowaniu trasy spaceru lub spacerów, które zostaną dołączone do przygotowanych już tras zwiedzania w ramach akcji Bądź Turystą w Swoim Mieście.

Na początek mamy dla Państwa American Way, opracowaną przez Konsulat Generalny USA w Krakowie. Serdecznie zapraszamy na amerykański spacer po Krakowie!

pokaż metkę
Osoba publikująca: Izabela Haupt
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Zobacz także
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie