Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zajrzyj do miast partnerskich Krakowa przez dziurkę od klucza!

Uwaga "włóczykije", niespokojne duchy, miłośnicy podróży dalekich i bliskich! Czekając na powrót do normalności i bezpiecznego podróżowania, już teraz możecie zaplanować swoje wymarzone wycieczki! Dzięki współpracy z zagranicznymi miastami, prezentujemy Wam ich największe atrakcje i trasy turystyczne w krótkich filmach. Znajdziecie je w nowej zakładce na naszej stronie: Przez dziurkę od klucza. Zajrzyjcie do partnerów Krakowa, zakochajcie się w ich urokach i koniecznie odwiedźcie te miasta w przyszłości! Miasta świata czekają na Was!

Fot. Public domain

Epidemia koronawirusa postawiła przed światową społecznością nowe wyzwania i priorytety, ale także wzmocniła poczucie międzynarodowej solidarności, potrzebę międzyludzkich kontaktów i ogromną chęć powrotu do normalności!

Kierując się perspektywą lepszego jutra – przyszłości bez epidemii – miasta na całym świecie przywracają do życia kolejne sektory lokalnego życia społecznego i gospodarczego. I chociaż granice wielu krajów pozostają jeszcze zamknięte, stęsknieni świata zaczynamy już ostrożnie planować przyszłe biznesowe i wakacyjne podróże, które zrealizujemy po ich otwarciu…

Czekając z niecierpliwością na powrót turystów do Krakowa (#KrakowWillWait), chcemy Was zmobilizować do lepszego poznania naszych miast partnerskich!

Filmy z miast partnerskich zobaczysz TUTAJ

pokaż metkę
Osoba publikująca: Kinga Stoszek
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Data publikacji: 2020-05-20
Data aktualizacji: 2020-06-08
Powrót

Zobacz także

Znajdź