Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Młodzież – Praca - Perspektywy

Piąta edycja Małopolskich Młodzieżowych Targów Pracy i Edukacji „Młodzież – Praca – Perspektywy” odbędzie się 24 lutego (czwartek) w Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 przy al. Mickiewicza 5. Tegoroczne targi odbywają się pod hasłem: „Otwarci na wolontariat”. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

Oferta targów jest skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa małopolskiego, nauczycieli, pedagogów szkolnych oraz doradców zawodowych.

Podczas targów uczniowie będą mogli zapoznać się z ofertami pracy bezpośrednio od pracodawców, zdobyć informacje o poszukiwanych specjalistach danych grup zawodowych przez firmy regionalne, a także informacje o tym, jak umiejętnie poruszać się na rynku pracy. Uczniowie będą także mieli możliwość dokonania przeglądu oferty edukacyjnej prezentowanej przez uczelnie i szkoły policealne oraz uzyskania informacji z zakresu doradztwa zawodowego.

Imprezy towarzyszące targom to m.in. warsztaty dla młodzieży, wystawa samochodów oraz konkursy: fotograficzny pt. „Jeden dzień z życia wolontariusza” i na rozprawkę pt. „Jaki wpływ ma, Twoim zdaniem, wolontariat na życie młodego człowieka. Uzasadnij swoje stanowisko”. Dodatkowe informacje dotyczące targów są dostępne na stronie: www.zsm1krakow.iap.pl. (KF).

pokaż metkę
Osoba publikująca: MARCIN FABER
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2011-02-07
Data aktualizacji: 2011-02-07
Powrót

Zobacz także

Znajdź