Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wygraj książki Wydawnictwa Insignis!

„Mroczna kołysanka” Polly Ho-Yen może się wam skojarzyć z takimi powieściami jak „Opowieść podręcznej” czy „Ludzkie dzieci”. W „Mrocznej kołysance” znajdziecie opowieść o świecie dotkniętym kryzysem bezpłodności.

Ostatnie naturalne narodziny dziecka zdarzyły się ponad dwadzieścia lat temu. Obecnie jedyną drogą do poczęcia jest przejście bolesnego procesu indukcji. Wszystkie noworodki są ściśle monitorowane, a ich rodzice muszą przestrzegać drobiazgowych reguł, bo jeśli państwo uzna ich za niezdolnych do pełnienia obowiązków rodzicielskich, dziecko zostanie im odebrane i umieszczone w jednym ze specjalnych kompleksów. Głowna bohaterka, Kit widziała już wielu rodziców, którzy stoczyli heroiczną walkę, by doczekać się dziecka, a potem je zatrzymać. Sądziła więc, że nigdy nie zechce zostać matką. Jednak gdy poznała Thomasa, urodziła im się Mimi. Wkrótce kumulacja drobnych błędów sprawia, że groźba odebrania im dziecka staje się coraz bardziej realna, a Kit musi zdecydować, jak daleko jest gotowa się posunąć, by nie dopuścić do utraty córki i rozpadu rodziny. Jak zakończy się jej historia?

KONKURS

Macie szansę wygrać tę niezwykłą książkę Wydawnictwa Insignis. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: dlaczego uważacie, że to książka właśnie dla was? Uzasadnijcie swoją odpowiedź i podeślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 8 grudnia, do godz. 15.00. W tytule maila wpiszcie INSIGNIS. Nagrody odbierzecie na miejscu w redakcji.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Müller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-12-06
Data aktualizacji: 2023-12-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź