Informacje

Wielkanocny przewodnik kulturalny online

Najbliższe święta wielu z nas spędzi z dala od swoich rodzin, bez możliwości wyjścia z domu. Dlatego przychodzimy z kilkoma propozycjami, jak kulturalnie umilić sobie ten specyficzny wielkanocny czas. Na swoje spektakle archiwalne zapraszają krakowskie teatry, a festiwal Misteria Paschalia przypomni koncerty z poprzednich edycji. Poza tym na kolejny koncert muzyki filmowej zaprasza FMF.

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Słynna książka Magdy Dygat-Dudzińskiej. Historia rodzinna, a zarazem barwny obraz życia artystycznego lat 50., 60. i 70. XX wiek. Przedstawiamy Wam "Rozstania"!

 

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Hipnotyzująca i magiczna opowieść z serca Warmii. Dziś polecamy Wam mikropowieść "Małe Grozy" autorstwa Łukasza Staniszewskiego!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Skomplikowane ludzkie losy, a w tle – powojenna Polska. Nikt dotychczas nie opowiadał w ten sposób o naszej najnowszej historii! "Pod słońcem" to nowa powieść Julii Fiedorczuk, autorki nominowanej do Nagrody Literackiej „Nike”.

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

„Kiedyś wrócimy do Aleppo i odbudujemy pasieki, i przywrócimy pszczoły do życia”. "Pszczelarz z Aleppo" autorstwa Christy Lefteri to poruszająca serca i sumienia powieść o miłości, śmierci, poświęceniu i nadziei na lepsze jutro. Drogach ucieczki i marzeniu o powrocie do domu.

Już za kilka dni 14. edycja „semKRK”!  [KONKURS]

Na to wydarzenie z niecierpliwością czekają wszyscy pasjonaci marketingu internetowego. W najbliższy piątek, 6 marca w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” odbędzie się 14. odsłona spotkań branżowych „semKRK”. Tym razem na scenie wystąpi siedmiu ekspertów, którzy podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami i przedstawią w swych prezentacjach najaktualniejsze zagadnienia z zakresu SEM i SEO.

Wygraj książkę o polskiej historii!

To idealna lektura dla miłośników powieści sensacyjnych i osób zainteresowanych historią Polski! Książka Michała Zygmunta „Krew i honor” opowiada o wydarzeniach z 1936 roku.  

Musical „Metro” już wkrótce w TAURON Arenie [KONKURS]

Musical „Metro” to opowieść o młodych ludziach, którzy poszukują swojego miejsca na ziemi, o ich pragnieniach, marzeniach, ale też i rozczarowaniach. Jednak – przede wszystkim – to opowieść o romantycznej miłości, miłości którą można przeżyć wraz z bohaterami musicalu. Najbliższa okazja, żeby zobaczyć ten wyjątkowy musical na żywo w Krakowie już 16 maja w TAURON Arenie Kraków! Jeśli szukacie prezentu na Dzień Kobiet, to z pewnością coś dla Was!

Kulturalny przewodnik weekendowy! [KONKURS]

W ten marcowy weekend będziemy mogli świętować Dzień Kobiet! A jaki jest lepszy sposób na spędzenie miło tego święta, jak nie dobry koncert, film czy spektakl? Zapraszamy na do Klubu Studio i Alchemii, do Kina pod Baranami, a także na spacer śladami słynnych krakowianek!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

"Bibliotekarka z Auschwitz" to oparta na historii więźniarki obozu Auschwitz-Birkenau, Dity Kraus, opowieść o nastolatce, która ryzykowała życie, aby ocalić magię literatury w piekle Holokaustu. Macie szansę zdobyć książkę w naszym konkursie! 

POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA