Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Informacje

Wygraj bilety do Kina Pod Baranami

2022-01-19

W Kinie Pod Baranami trwa Tydzień Filmu Niemieckiego. Z tej okazji mamy dla was podwójne zaproszenie na film „Nasiona” w poniedziałek, 24 stycznia, o godz. 18.30.

Wygraj bilety do Teatru Praska 52

2021-12-15

19 grudnia Teatr Praska 52 zaprasza na spektakl „Białogłowy w pludrach”. To awanturnicza komedia w stylu dell’arte! Bójki, pojedynki, piosenki i gagi wypełnią zawiłą intrygę, która znajdzie nieoczekiwane rozwiązanie!

Wygraj książkę z wydawnictwa Novae Res

2021-12-15

„W ciemności”! to mrożąca krew w żyłach powieść o ludziach w czasach epidemii. Autorem książki jest Karol Fitrzyk, pochodzący z Chrzanowa absolwent Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, który przygodę z pisaniem rozpoczął od recenzji muzycznych i tekstów poświęconych piłce nożnej. W swojej twórczości inspiruje się m.in. książkami George'a Orwella. W tej książce również znajdziecie ślady inspiracji dziełami Orwella.

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

2021-12-15

Amelia Bedela, najzabawniejsza gosposia na świecie, powraca w nowym, pięknie ilustrowanym wydaniu książki, zbierającej w całość jej wszystkie przygody. Perypetie postrzelonej pomocy domowej, pióra Peggy Parish, mistrzyni literatury dziecięcej, w fantastycznym przekładzie Wojciecha Manna, rozbawią do łez każdego, niezależnie od wieku.

Wygraj bilety na koncert Agi Zaryan w NCK

2021-12-08

Największe świąteczne przeboje w wykonaniu Agi Zaryan, polskiej wokalistki jazzowej, będzie można usłyszeć podczas koncertu, który odbędzie się w piątek, 10 grudnia, o godz. 19.00, w Nowohuckim Centrum Kultury.

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

2021-12-08

Jedna książka, a w niej zebrane wszystkie przygody Żabka i Ropucha, dwójki serdecznych przyjaciół, lubianych przez dzieci na całym świecie. Zbiór ciepłych opowieści na zimowe dni.

Wygraj wejściówki do Ogrodu Doświadczeń!

2021-09-29

To już ostatni moment, by odwiedzić Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, czynny do 17 października. A my mamy dla Was podwójne zaproszenie za symboliczną złotówkę!

Wygraj książkę z wydawnictwa Harper Collins!

2021-09-08

„Topielice” Darii Orlicz to mroczny kryminał, opowieść o pierwotnym instynkcie zabijania, który drzemie w nas wszystkich, lecz nie we wszystkich się ujawnia. Jest to również zakończenie serii „Stracone dusze” – jednak lekturę bez problemu można zacząć od tej książki, nie czytając innych powieści serii.

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

2021-09-07

„Damy złotego wieku” w nowym, świeżym wydaniu! Powieść historyczna Kamila Janickiego znów wciąga, intryguje, uczy. Pozwólmy się oczarować splendorowi królewskiego dworu Rzeczpospolitej.

Dom Marionetek Natasza Socha

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

2021-08-25

Natasza Socha, dziennikarka, felietonistka i przede wszystkim pisarka, przygotowała dla czytelników nową znakomitą książkę! W „Domu Marionetek” wraz bohaterką, Joanną odkryjemy nieprzyjemne rodzinne sekrety i być może znajdziemy odpowiedź na odwieczne pytanie: czy zemsta rzeczywiście dobrze smakuje?

Znajdź