Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Informacje

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie
XVIII XVIII VIII

Budowa Ośrodka Ruczaj: palowanie, czyli wstęp do robót fundamentowych

2023-05-17

Działka przy ul. Jana Kantego Przyzby, gdzie powstaje Ośrodek Ruczaj, filia Centrum Kultury Podgórza, to już plac budowy z prawdziwego zdarzenia. Kończy się palowanie terenu, gdzie stanie nowe dzielnicowe miejsce spotkań. Nowa placówka powstaje w otoczeniu wybudowanego na zlecenie ZIM osiedla bloków gminnych.

Będą zmiany dla operatorów hulajnóg elektrycznych

2023-05-15

W poniedziałek, 15 maja, odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli miasta z operatorami hulajnóg w sprawie problemu niewłaściwie zaparkowanych pojazdów. Koniec okresu bezpłatnego korzystania z miejskiej przestrzeni, wprowadzenie miejskiego patrolu finansowanego z kar za nieprawidłowo zaparkowane hulajnogi oraz z opłat za korzystanie z terenów gminy. Takie były propozycje miasta.

Wygraj bilety do Teatru Barakah!

2023-04-19

W najbliższy weekend, 22 i 23 kwietnia o godz. 19.00 Teatr Barakah zaprasza na premierowe pokazy spektaklu „Marzyciele” w reżyserii Michała Telegi. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilety na to wydarzenie!

Wygraj lot Balonem Widokowym!

2023-03-07

Zobacz Kraków z całkiem innej perspektywy! Lot balonem to unikalne i ekscytujące doświadczenie! Weź udział w konkursie i wygraj bilety!

Wygraj bilety do Teatru Groteska!

2022-09-07

Teatr Groteska zaprasza najmłodszych w najbliższą niedzielę, 11 września, o godz. 13.00 na spektakl „Calineczka - niezwykłe przygody”. Weź udział w konkursie i wygraj bilety!

Więcej niż zło

Wygraj książkę Fabryki Słów

2022-09-07

„Więcej niż zło” Eweliny Stefańskiej to powieść, która spodoba się miłośnikom fantasy… i kryminalnych zagadek. Główny watek powieści, której akcja rozgrywa się w dalekim kraju, dotyczy zagadki morderstw. Jednak nie są to zwyczajne zabójstwa ale popełniane z użyciem magii.

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

2022-09-06

Świeżo upieczona mama, wygadane niemowlę i kot przewodnik. Bohaterowie „W Krainie Kota” Doroty Terakowskiej zabiorą czytelników w niesamowitą podróż po świecie, w którym jawa miesza się ze snem, a zło lubi nieźle namieszać.

Wygraj bilety do Kina Pod Baranami

2022-01-19

W Kinie Pod Baranami trwa Tydzień Filmu Niemieckiego. Z tej okazji mamy dla was podwójne zaproszenie na film „Nasiona” w poniedziałek, 24 stycznia, o godz. 18.30.

Wygraj bilety do Teatru Praska 52

2021-12-15

19 grudnia Teatr Praska 52 zaprasza na spektakl „Białogłowy w pludrach”. To awanturnicza komedia w stylu dell’arte! Bójki, pojedynki, piosenki i gagi wypełnią zawiłą intrygę, która znajdzie nieoczekiwane rozwiązanie!

Wygraj książkę z wydawnictwa Novae Res

2021-12-15

„W ciemności”! to mrożąca krew w żyłach powieść o ludziach w czasach epidemii. Autorem książki jest Karol Fitrzyk, pochodzący z Chrzanowa absolwent Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, który przygodę z pisaniem rozpoczął od recenzji muzycznych i tekstów poświęconych piłce nożnej. W swojej twórczości inspiruje się m.in. książkami George'a Orwella. W tej książce również znajdziecie ślady inspiracji dziełami Orwella.

Znajdź