Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wygraj bilety do Ogrodu Świateł!

W czwartej odsłonie świetlnej wystawy w krakowskim Ogrodzie Doświadczeń im. Stanisława Lema możemy zobaczyć „Smerfy”. Wystawa została otwarta 27 października i potrwa do 3 marca. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilety!

Wystawa to plenerowe, pełne świetlnych atrakcji wydarzenie. Tuż po przekroczeniu progu ogrodu świateł odwiedzający przeniosą się do kolonii małych, niebieskich stworzeń, które mieszkają w leśnych domkach w kształcie grzybów. To podróż świetlnymi szlakami przygód mądrego Papy Smerfa, przemądrzałego Ważniaka, uroczej Smerfetki, wesołego Łasucha, Marudy, Ciamajdy, Gargamela i jego kota Klakiera oraz wielu innych lubianych postaci.

Oprócz wspomnianych bohaterów można podziwiać kilkadziesiąt instalacji świetlnych oraz wiele unikatowych atrakcji multimedialnych, takich jak świetlny tunel, czy koncert meteorytów.

KONKURS

W związku z wydarzeniem mamy dla Was konkurs! Nagrodą jest podwójne zaproszenie. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: w którym roku powstała adaptacja pierwszego komiksu, w którym pojawiły się Smerfy? Odpowiedzi ślijcie na adres e-mail: konkurs.mk@um.krakow.pl do niedzieli, 10 grudnia, do godz. 20.00. W tytule dopiszcie SMERFY. Laureatów poinformujemy indywidualnie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Müller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-11-15
Data aktualizacji: 2023-12-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź