Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wygraj bilety na koncert Riverside!

Już we wtorek, 24 października Klub Studio zaprasza na koncert Riverside. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilety!

„Riverside, jeden z najbardziej znanych za granicą polskich zespołów rockowych, zaprasza na finał trasy „ID.Entity Tour 2023”, promującej najnowszy album kwartetu zatytułowany „ID.Entity”. Finał trasy w Polsce to sześć dużych koncertów, w tym w Klubie Studio”.

KONKURS

W związku z wydarzeniem mamy dla Was konkurs! Nagrodą jest podwójne zaproszenie na koncert. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać? Odpowiedzi ślijcie na adres e-mail: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 20 października, do godz. 14.00. W tytule dopiszcie RIVER. Laureatów poinformujemy indywidualnie.


Co więcej w Klubie Studio?

Październik w Klubie Studio to więcej niż tylko muzyka. To czas, kiedy kultura i sztuka łączą się w jednym miejscu, tworząc przestrzeń, w której spotkania z artystami, wystawy i warsztaty stanowią integralną część wydarzeń. Nie można nie wspomnieć o 11. edycji festiwalu Synestezje, która odbędzie w ostatni weekend października. Wszystko to w duchu twórczości i inspiracji, której owocem są magiczne wieczory pełne dźwięków i emocji. W ramach festiwalu na scenie Klubu Studio wystąpi Avi w ramach trasy Mały Książe, Sarsa, która tworzy zupełnie nową opowieść i duet Porter/Karczewska z gościnnym udziałem Rity Pax.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Müller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-10-18
Data aktualizacji: 2023-10-18
Powrót

Zobacz także

Znajdź