Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wygraj nietypowy poradnik

Lubicie wszelakiego rodzaju poradniki? A zwłaszcza te napisane z poczuciem humoru? W takim razie mamy dla Was ciekawą propozycję lektury - książkę „Byłem żałosnym dupkiem czyli jak żyć z sensem” Johna Kima. Możecie ją wygrać w naszym konkursie!

Ta książka – jak zapewnia autor, to niezbędny poradnik dla każdego faceta. Książka dla wszystkich, którzy poznali, co to czarna rozpacz. Przeklinali dzień, w którym się urodzili. Przeżyli zawód miłosny, poznali smak klęski zawodowej, mają za sobą toksyczne związki i zmagali się z niepewnością. Dla tych, którzy czasami czuli się jak żałosne dupki.

Kim nie nawołuje do wojny płci, ale do uświadomienia sobie, czym są męskość, siła i miłość. Bo przecież świat desperacko potrzebuje lojalnych braci, kochanych i silnych partnerów, mądrych i odpowiedzialnych facetów. Wystarczy zastosować się do rad autora, by już nigdy nie usłyszeć pytania:  Gdzie ci mężczyźni? Jeżeli jednak ktoś ci je zada, będziesz mógł spokojnie wskazać na siebie…

KONKURS

Rozdajemy Wam wyżej opisaną książkę wydawnictwa Harper Collins, czyli „Byłem żałosnym dupkiem czyli jak żyć z sensem”.  Aby mieć szansę na wygraną, odpowiedz na pytanie: Co znaczy być prawdziwym mężczyzną? Uzasadnijcie swoją odpowiedź i podeślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do poniedziałku, 30 grudnia do godz. 12. W tytule maila wpiszcie tytuł książki, którą chcecie zdobyć. Nagrody będą do odbioru osobistego. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Natalia Bujak
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2019-12-23
Data aktualizacji: 2019-12-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź