Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wygraj książkę „Anioł”!

Lubicie książki sensacyjne? Mamy dla Was propozycję takiej lektury – książkę „Anioł" włoskiego pisarza Sandrone Dazieri. Możecie ją wygrać w naszym konkursie!

Fot. materiały prasowe/Sonia Draga
materiały prasowe/Sonia Draga

Powieść zaczyna się całkiem zwyczajnie. Na peron rzymskiego dworca głównego wjeżdża pociąg InterCity. Wszystko było w porządku, gdyby nie fakt, że pasażerowie wagonu pierwszej klasy są martwi. Świadkiem makabrycznego odkrycia jest Colomba Caselli, zastępca komendanta policji. Niedługo później do stróżów prawa dociera informacja, że za zamach odpowiedzialni są terroryści. Na nagraniu w internecie dwóch młodych ludzi przyznaje się do tej zbrodni. Jest też groźba kolejnych morderstw.

Colomba wzywa do pomocy swojego dawnego współpracownika Dantego Torre, który kiedyś został uprowadzony i przez kilka lat przebywania w uwięzieniu nauczył się rozpoznawania zachowań ludzkich. Ma on rozpoznać na podstawie nagrania czy to faktycznie młodzi ludzie popełnili zbrodnię. I ma pomóc w ich odszukaniu. Próbując dociec prawdy ukrytej za fasadą kłamstw, Colomba i Dante kilkukrotnie cudem unikają śmierci. Po raz kolejny doświadczenia z dzieciństwa Dantego pomagają detektywom dostrzec to, co innym umyka. Policjanci są zdani tylko na siebie. Działają na granicy prawa, ale jedynie oni mogą sprawić, że uda się zapobiec śmierci wielu ludzi…

KONKURS

Rozdajemy Wam wyżej opisana książkę, czyli „Anioła", wydawnictwa Sonia Draga. Aby mieć szansę na wygraną, odpowiedz na pytanie: Do której książki sensacyjnej możesz wracać dowolną ilość razy i nigdy Ci się ona nie znudzi? Uzasadnijcie swoją odpowiedź i podeślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 25 października do godz. 15. W tytule maila wpiszcie tytuł książki, którą chcecie zdobyć. Nagrody będą do odbioru osobistego. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Natalia Bujak
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat