Komunikacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Walentynki z MPK! Konkurs trwa do 28 lutego

W tym roku z powodu pandemii SARS-CoV-2 MPK Kraków nie mogło zaprosić zakochanych par do specjalnego tramwaju, który od wielu lat wyjeżdżał w Walentynki 14 lutego na ulice miasta. W zamian przewoźnik zorganizował konkurs.

Fot. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A.

Jest on związany z najnowszym tramwajem, popularnie nazywanym Lajkonik. Ponieważ pełna handlowa nazwa tego tramwaju to „Lajkonik Tango”, MPK Kraków zaprasza wszystkich zakochanych do nagrania filmu, na którym tańczycie właśnie ten pełen pasji taniec.

Dla inspiracji i zachęty do udziału w konkursie przygotowany został film, na którym zawodowi tancerze ze szkoły tańca Bravo Tango tańczą tango w Lajkoniku.

 

Jury konkursu, złożone z przedstawicieli MPK SA oraz szkoły tańca Bravo Tango, które oceni nadesłane filmy, będzie zwracać uwagę przede wszystkim na ciekawą aranżację i pomysłowość. Miejsce wykonania tańca jest dowolne.

Organizatorzy czekają na filmy do 28 lutego. Można je wysyłać na adres konkurs@mpk.krakow.pl. Dla autorów najciekawszych filmów czekają atrakcyjne gadżety MPK SA.

Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej mpk.krakow.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-02-14
Data aktualizacji: 2021-02-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź