Komunikacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Prace naprawcze na moście Zwierzynieckim

2023-11-20

W poniedziałek, 4 grudnia, rozpocznie się naprawa dylatacji na moście Zwierzynieckim. Prace potrwają kilka dni.

Śnieg nadal sypie - trudna sytuacja na drogach

Atak zimy w Krakowie

2023-12-02

W Krakowie śnieg nadal pada, ale już dużo mniej intensywnie. Na ulicach pracuje cały sprzęt, jaki MPO ma w dyspozycji, czyli 265 pługów i solarek. Przypominamy kierowcom, aby w czasie intensywnych opadów śniegu umożliwili na drogach przejazd solarkom, tak, jak to ma miejsce w przypadku przejazdu karetek pogotowia.

XVIII

Budowa S7 – GDDKiA wprowadziła zmiany na al. Solidarności

2023-11-24

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, w związku z budową południowej części estakady, wprowadziła spore zmiany w organizacji ruchu drogowego w rejonie al. Solidarności, ul. Ujastek Mogilski i ul. Ujastek.

tramwajdomistrzejowic.pl
III

Tramwaj do Mistrzejowic: ruszyły prace przy budowie tunelu

2023-12-01

Wykonawca nowej linii tramwajowej do Mistrzejowic wznowił prace związane z budową podziemnego przystanku przy rondzie Polsadu. Na placu budowy pojawiła się nowa głębiarka o imieniu „Lucjan”.

Nowa linia autobusowa połączy Kraków z gminą Jerzmanowice-Przeginia

2023-11-29

Już jutro, 4 grudnia, ruszy nowa linia aglomeracyjna o numerze 200, która połączy Kraków z gminą Jerzmanowice-Przeginia. Jest to efekt współpracy w ramach zwiększenia dostępności transportu publicznego.

IV

Prace na ul. Opolskiej i Sosabowskiego

2023-11-22

Od 28 listopada przez około cztery tygodnie będą się pojawiać utrudnienia w ruchu na ul. Opolskiej i gen. Sosabowskiego. Mają one związek z ostatnimi pracami związanymi z realizacją linii do Górki Narodowej. Roboty będą prowadzone etapowo, w porze nocnej i w weekendy.

Most Dębnicki otwarty

2023-11-10

Od 30 listopada most Dębnicki jest przejezdny w obu kierunkach, wszystkimi pasami ruchu. Most został otwarty w dniu oznaczonym w umowie jako termin zakończenia prac.

Zarząd Dróg Miasta Krakowa
IV

Asfaltowanie na ulicy Opolskiej

2023-11-04

Kontynuowane są prace związane z wymianą nawierzchni na fragmencie ulicy Opolskiej. Podczas tych robót, wjazd w ul. Grażyny i Mackiewicza będzie możliwy pasami służącymi do jazdy na wprost.

Rozbudowa al. 29 Listopada: kolejne zmiany w organizacji ruchu

2023-11-23

Do 6 grudnia obowiązuje zmieniona organizacja ruchu na odcinku od ul. Powstańców do ul. ks. Meiera.

Zarząd Dróg Miasta Krakowa
XVIII XVIII XI

Przebudowa ul. Podgórki – zmiany w organizacji ruchu

2023-11-22

Trwa modernizacja fragmentu ul. Podgórki w Podgórzu Duchackim. Pracami objęty jest odcinek o długości ok. 160 metrów, począwszy od skrzyżowania z ul. Cechową aż do wiaduktu nad autostradą. Już jutro, 4 grudnia, zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu drogowego.

Znajdź