Komunikacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

XVIII XVIII XVII

Rozbudowa ul. Kocmyrzowskiej: zmiany w rejonie ul. Architektów

2024-04-19

Od 24 kwietnia zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na ul. Kocmyrzowskiej przy skrzyżowaniu z ul. Architektów – informuje Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie. Mają one związek z przebudową sieci wodociągowej w ramach rozbudowy wylotówki w kierunku Kocmyrzowa i Proszowic.

Zarząd Dróg Miasta Krakowa
XII

Roboty w Prokocimiu, od poniedziałku zmiany na ul. Wielickiej

2024-04-19

22 kwietnia rozpocznie się przebudowa fragmentu ulicy Wielickiej. Roboty będą prowadzone na odcinku od ul. Wlotowej do ul. Facimiech. Prace będą wiązać się ze sporymi zmianami w organizacji ruchu.

Automet Mercedes-Benz Sprinter
XVIII XVIII VIII

Zamknięcie ul. Widłakowej, tak pojedzie linia nr 176

2024-04-18

Kilka dni utrudnień czeka pasażerów linii nr 176. Od 22 do 26 kwietnia remontowany będzie fragment ulicy Widłakowej. W związku z tym codziennie w godz. od 8.00 do 15.00 autobusy będą kursować na trasie skróconej do przystanku „Widłakowa”.

W ten weekend linie sezonowe nie będą kursować

2024-04-18

Przed nami chłodny i deszczowy weekend. Z tego powodu 20 i 21 kwietnia nie będą realizowane dodatkowe kursy linii 134 do ogrodu zoologicznego, a także nie będzie kursować linia LR0 do Ojcowa.

Zarząd Dróg Miasta Krakowa

Roboty wykończeniowe na moście Dębnickim – zmiany dla pieszych i rowerzystów

2024-04-18

W przyszłym tygodniu ruszą roboty wykończeniowe chodników na moście Dębnickim. Od 24 kwietnia pojawią się zmiany w organizacji ruchu pieszego i rowerowego.

Budowa S7: dwa tygodnie bez tramwajów na ul. Kocmyrzowskiej

2024-04-18

Od 22 kwietnia do 5 maja będą trwały prace przy podłączaniu nowego układu torowego w rejonie węzła drogi S7 do istniejącego torowiska na ulicy Kocmyrzowskiej. W tym czasie ruch tramwajów na tej ulicy zostanie wstrzymany, a linie nr 1 i 5 zostaną skierowane do pętli przy rondzie Hipokratesa – informuje Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie.

Krakowska komunikacja – nowe linie, nowe inwestycje

2024-02-13

Od kilkunastu lat Kraków sukcesywnie, krok po kroku, rozwija sprawny, nowoczesny i dostępny dla każdego mieszkańca transport publiczny. Inwestycje mają przede wszystkim skomunikować ważne obszary miasta, do tej pory pozbawione komunikacji, a przy tym są prowadzone w sposób przyjazny środowisku.

XVIII

Kończy się remont nawierzchni na fragmencie al. Solidarności

2024-04-15

Prace na remontowanej al. Solidarności w rejonie skrzyżowania z ul. Bulwarową zostały zakończone. Jak informuje Zarząd Dróg Miasta Krakowa, ekipy brukarskie pracują obecnie przy krawężnikach na wysokości ul. Mierzwy.

Rozbudowa ul. Stelmachów, Piaskowej i Jordanowskiej – zaawansowanie prac

2024-01-31

Od września ubiegłego roku trwa rozbudowa ulic Stelmachów, Piaskowej i Jordanowskiej. To inwestycja jedna z najważniejszych dla mieszkańców tej dzielnicy. Obecnie prace koncentrują się na przebudowie i budowie infrastruktury podziemnej – stan zaawansowania robót dla sieci wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej to ok. 70%, pozostałe – 40%. Zakończenie inwestycji planowane jest na czerwiec przyszłego roku.

III

Będzie nowy asfalt na fragmencie ulicy Ślicznej

2024-04-16

W poniedziałek, 22 kwietnia, na fragmencie ul. Ślicznej rozpocznie się odtwarzanie nawierzchni po przejazdach samochodów ciężarowych. Wymiana asfaltu potrwa do soboty, 27 kwietnia.

Znajdź