Dzielnice rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Droga łącząca ul. Felińskiego z al. 29 Listopada – konsultacje społeczne

Do dziś, 22 marca potrwają konsultacje społeczne dotyczące budowy nowej drogi łączącej ul. abp. Felińskiego z al. 29 Listopada. Planowana inwestycja położona jest w Dzielnicy IV – Prądnik Biały.

Fot. Zarząd Dróg Miasta Krakowa

Zadanie polega na opracowaniu dokumentacji projektowej wraz z pozyskaniem ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID).

Celem konsultacji jest zebranie uwag i opinii mieszkańców przede wszystkim rejonu ul. Felińskiego oraz innych interesariuszy w zakresie propozycji przebiegu inwestycji.

Formy konsultacji:

  • Formularz konsultacyjny – jest dostępny na stronie internetowej ZDMK
  • Spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców w formule online odbędzie się 13 marca, w godz. 17.00–19.00. Spotkanie na platformie Google Meet, transmitowane na profilu ZDMK na Facebooku.
  • Dyżury telefoniczne eksperckie, podczas których będzie można uzyskać szczegółowe informacje w zakresie planowanych rozwiązań projektowych. Dyżury odbędą się 19 marca, w godz. 10.00–12.00 oraz 20 marca, w godz. 15.00–17.00 pod numerem telefonu: 12 616 72 55.

Plan inwestycyjny: Budowa nowej ulicy łączącej ul. abp. Felińskiego z al. 29 Listopada.

Bieżące informacje o procesie konsultacyjnym oraz informacje o postępach w projektowaniu będą pojawiać się w miejskim serwisie Inwestycje w Krakowie oraz na stronach: zdmk.krakow.pl i razemwdialogu.pl.

Droga łącząca abp. Felińskiego z al. 29 Listopada – ruszają konsultacje społeczne

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-02-16
Data aktualizacji: 2024-03-22
Powrót

Zobacz także

Znajdź