Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Rekomendacje dla organizatorów kongresów

Twoja firma specjalizuje się w organizacji i obsłudze kongresów Krakowie? Zgłoś się do Urzędu Miasta Krakowa i znajdź się na liście rekomendowanych podmiotów działających w branży PCO.

Firmy, które otrzymują rekomendację są m.in. promowane na stronie internetowej Kraków Convention Bureau (www.conventionkrakow.pl), w materiałach promocyjnych wykorzystywanych podczas targów turystyki biznesowej. Do tej pory rekomendacje otrzymało siedem firm.

System rekomendacji profesjonalnych organizatorów kongresów (PCO) odnosi się do firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów w Krakowie, przy czym jako kongres rozumie się spotkanie min. 250 osób, które w jednym miejscu i czasie obraduje na wspólny temat. Rekomendację mogą uzyskać podmioty gospodarcze posiadające odpowiednie zaplecze techniczne oraz zespół pracowników umożliwiających pełną realizację kongresu własnego lub zleconego.

Podstawą do nadania rekomendacji jest wypełnienie wniosku stanowiącego załącznik do regulaminu wraz z wymaganymi dokumentami i dostarczenie ich do Wydziału Informacji, Turystyki i Promocji Miasta Urzędu Miasta Krakowa, pl. Wszystkich Świętych 3-4.

Wniosek rozpatrzony zostanie w terminie miesiąca od dnia dostarczenia. Rekomendacja nadawana jest w przypadku spełnienia wszystkich wymaganych kryteriów, nadaje się ją na okres 3 lat.

Dodatkowe informacje o systemie rekomendacji można uzyskać pod numerami telefonów: 12-616-60-69 i 12-616-60-72 oraz na stronach www.conventionkrakow.pl i bip.krakow.pl (KF).

pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2011-05-13
Data aktualizacji: 2011-05-13
Powrót

Zobacz także

Znajdź