Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Lipiec w Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej

Chcesz spędzić wakacje w dobrym klimacie? Przyjdź do Krakowskiego Centrum Edukacji Klimatycznej przy ul. Wielopole 17a i poszerz swoją wiedzę z zakresu ekologii i działań na rzecz ochrony naszej planety! Dostępny jest już harmonogram organizowanych tam zajęć i wydarzeń w lipcu. Na najmłodszych czekają m.in. warsztaty artystyczne, a na nieco starszych – spacery i wymiany.

Fot. materiały prasowe

Lipiec rozpoczął się od czytelni i współorganizowanego przez Małopolskie Ekowędrówki spaceru rodzinnego po parku Decjusza (4 lipca). Kolejny ekospacer, tym razem po Nowej Hucie, zaplanowano na 18 lipca.

10 i 24 lipca do Krakowskiego Centrum Edukacji Klimatycznej przyjdą przedszkolaki, aby wziąć udział w warsztatach teatralno-artystycznych „Zadbajmy o to, co kochamy”.

Wiele zajęć czeka też na uczestników półkolonii, dla których przygotowano różnorodne warsztaty ekologiczne: „Farby z natury” (9 i 30 lipca), „Puzzle fantazji” (11 i 31 lipca), „Połącz się z naturą” (16 i 18 lipca), „Maskotka z recyklingu” (17 lipca), „Zwierzęta i rośliny w naszym ekosystemie” (23 lipca) oraz „Szklane doniczki” (25 lipca).

16 lipca w Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej będzie natomiast można wymienić się książkami i roślinami.

Przypominamy, że limit miejsc na niektóre wydarzenia w Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej jest ograniczony i konieczne są zapisy: mailowe na adres rezerwacje@cek.krakow.pl lub telefoniczne w godz. 10.00–14.00 pod numerem 12 616 78 58.

Szczegółowy program lipcowych zajęć znajduje się na Facebooku.

pokaż metkę
Autor: Katarzyna Misiewicz
Osoba publikująca: Marta Müller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-06-27
Data aktualizacji: 2024-07-10
Powrót

Zobacz także

Znajdź