Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zakończył się nabór na burmistrza nocnego

Zakończył się nabór na stanowisko burmistrza nocnego, który stanie na czele Komisji Zrównoważonej Gospodarki Nocy. Kandydaci składali swoje oferty do 2 lipca. Testy kwalifikacyjne odbyły się 4 lipca w formie online. Osoby zakwalifikowane do testów otrzymały instrukcje indywidualnie.

Fot. Jan Graczyński

Kandydaci muszą mieć wykształcenie wyższe, wymagany jest także minimalnie 4-letni staż pracy, w tym dwa lata w jednym z takich obszarów, jak: administracja publiczna, kultura i dziedzictwo, bezpieczeństwo i porządek publiczny, komunikacja społeczna, usługi prawne, przedsiębiorczość, turystyka.

Ze względu na specyfikę pracy burmistrz nocny musi wykazać się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Oceniane będą także m.in. przedstawiona koncepcja działań zespołu zadaniowego, Komisja Zrównoważonej Gospodarki Nocy, znajomość dokumentów strategicznych miasta, danych statystycznych a także branż, które wchodzą w skład gospodarki nocy. Powinien także posiadać minimum roczne doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem.

Szczegółowe informacje o naborze znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej.

Więcej o burmistrzu nocnym oraz Komisji Zrównoważonej Gospodarki Nocy pisaliśmy tutaj.

pokaż metkę
Autor: Emilia Król
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-06-21
Data aktualizacji: 2024-07-04
Powrót

Zobacz także

Znajdź