Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Majowa wymiana roślin i książek

Zamiast kupować nowe – wymień! Zamiast wyrzucać – oddaj w dobre ręce! Już dziś, 27 maja, w Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej odbędzie się majowa wymiana roślin i książek. Wszystkich krakowian, którzy chcieliby podzielić się swoimi zielonymi i literackimi skarbami, zapraszamy od 17.00 do 19.00 na ul. Wielopole 17a. Wstęp wolny. 

Fot. Krakowskie Centrum Edukacji Klimatycznej

Wymiana w Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej jest okazją do spotkania innych pasjonatów roślin i książek, dzielenia się z nimi literackim inspiracjami oraz wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji zieleni. To możliwość zrobienia czegoś dobrego dla naszej planety. Promowana jest idea recyklingu oraz dzielenia się zasobami.

Na wymianę można przynieść zarówno dorosłe rośliny, jak i sadzonki. Jedynym warunkiem jest to, aby nie miały żadnych chorób. Wydarzenie jest także szansą dla osób, które chcą oddać swoje rośliny, ale wolałyby nie wymieniać ich na nowe. Jak zapewniają organizatorzy akcji, wszystkie zielone skarby trafią w dobre ręce.

Podobne zasady dotyczą książek przyniesionych na wymianę – nie mogą być one zniszczone w stopniu uniemożliwiającym cieszenie się ich lekturą. Każdy uczestnik może przynieść dowolną liczbę książek. Jeśli nie znajdą swoich nowych właścicieli, trafią na półką do dzielenia się literaturą w Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej.

Jak czytamy w regulaminie wydarzenia, na terenie Krakowskiego Centrum Edukacji Klimatycznej zabroniona jest sprzedaż książek i roślin.  

Dodatkowe informacje znajdują się na Facebooku.

pokaż metkę
Autor: Katarzyna Misiewicz
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-05-23
Data aktualizacji: 2024-05-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź