Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Międzynarodowa konferencja: Woda i Ścieki w Gospodarce o Obiegu Zamkniętym

W dniach 22-24 kwietnia w Zakładzie Uzdatnia Wody Kraków – Bielany odbywa się Międzynarodowa Konferencja – Woda i Ścieki w Gospodarce o Obiegu Zamkniętym (CEwater), będąca podsumowaniem projektu pt. „Opracowanie kompleksowych rozwiązań odzysku wody i podnoszenie świadomości o kluczowej roli wody w procesie transformacji w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ)”.

Fot. pexels.com

Celem konferencji jest podsumowanie projektu wodoGOZowanie w praktyce, problematyki i sposobów gospodarowania wodą i ściekami, przedstawiania najlepszych praktyk wdrażania GOZ w sektorze gospodarki wodno-ściekowej w ramach rozwiązań organizacyjnych, technologicznych i edukacyjno-informacyjnych.

W programie konferencji przewidziane są prezentacje ustne i posterowe, a także sesje panelowe. Nadesłane streszczenia referatów (w języku angielskim i polskim) zostaną włączone do materiałów konferencyjnych.

Organizatorem konferencji jest Pracownia Surowców Biogenicznych IGSMiE PAN, współorganizatorem jest przedsiębiorstwo Wodociągi Miasta Krakowa SA. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej: www.cewater.eu

Strona internetowa projektu: www.wodogozowanie.com

plakat

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-04-09
Data aktualizacji: 2024-04-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź