Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Życzenia prezydenta Krakowa z okazji ferii zimowych

Rozpoczynają się ferie zimowe w Krakowie i Małopolsce. Życzenia z tej okazji do uczniów oraz pracowników krakowskich szkół skierował prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Fot. Bogusław Świerzowski/ krakow.pl

Szanowni Państwo,
Drogie Nauczycielki i Nauczyciele,
Uczennice i Uczniowie,
Wszystkie Osoby czekające na zimowy odpoczynek,

Przed nami długo wyczekiwany czas ferii zimowych. Już 12 lutego część z nas wyrusza w bliższe i dalsze podróże w poszukiwaniu wymarzonego wytchnienia.

Wiele osób pozostaje też w Krakowie – i jak zawsze przygotowaliśmy dla nich mnóstwo atrakcji. Serdecznie zachęcam do skorzystania z propozycji młodzieżowych domów kultury oraz akcji „Zima w mieście”, organizowanej rokrocznie przez krakowskie szkoły podstawowe. Informacje na ten temat są dostępne w Portalu Edukacyjnym Miasta Krakowa. Zachęcam także do skorzystania z bogatej oferty miejskich instytucji kultury oraz placówek sportowych, które co roku dbają o dodatkowe rozrywki na czas ferii.

Korzystając z okazji, życzę Państwu wspaniałej zimowej aury, radości z owocnego spędzania wolnego czasu, a także odkrywania naszego miasta na nowo. Niech to będzie dla wszystkich czas zmniejszenia codziennego tempa, odłożenia na bok szkolnych i pozaszkolnych obowiązków, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

Z serdecznymi pozdrowieniami i życzeniami wszystkiego, co najlepsze,
Jacek Majchrowski
Prezydent Miasta Krakowa

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-02-01
Data aktualizacji: 2024-02-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź