Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wolontariat na Mastercard OFF CAMERA

Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA zaprasza młodzież szkół średnich oraz studentów i studentki do wsparcia Festiwalu swoja pracą wolnotariacką. Wydarzenie odbędzie się w Krakowie w dniach od 26 kwietnia do 5 maja.

Fot. materiały prasowe

To będzie już kolejna edycja Festiwalu, który od 17 lat jest prawdziwym świętem kinematografii, prezentuje najlepsze produkcje kina niezależnego, gromadzi profesjonalistów z branży filmowej oraz aktywnie angażuje mieszkańców Krakowa, nie tylko jako widzów, ale też jako wolontariuszy.

Praca wolontaryjna podczas Festiwalu Mastercard OFF CAMERA to wspaniała okazja do realizacji własnych pasji, spotkania wybitnych filmowców oraz zawarcia nowych przyjaźni. Oprócz zobaczenia najnowszych produkcji kina niezależnego Festiwal daje możliwość wzięcia udziału w licznych spotkaniach z twórcami, wykładach i panelach dyskusyjnych oraz licznych wydarzeniach towarzyszących. Każda osoba, która ukończyła 17 lat i zgłosi się do wolontariatu otrzyma akredytację, uprawniającą do wstępu na seanse filmowe w czasie wolnym oraz niezbędny pakiet, zawierający m.in. festiwalową koszulkę.

W ramach wolontariatu istnieje możliwość odbycia praktyk studenckich, wystarczy zaznaczyć taką potrzebę w formularzu rejestracyjnym. Wolontariusze mogą się zaangażować nie tylko w trakcie festiwalu, ale również – jeśli zgłoszą taką gotowość – do pomocy przed wydarzeniem, co stworzy okazję do zobaczenia z bliska pracy organizatorów tego ważnego wydarzenia kulturalnego. Organizatorzy zapewniają ubezpieczenie OC i NW. Po festiwalu każdy wolontariusz będzie mógł odebrać zaświadczenie o zrealizowanym wolontariacie.

Wydarzenie jest współfinansowane przez Miasto Kraków.

pokaż metkę
Autor: Dominika Jaźwiecka
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-01-31
Data aktualizacji: 2024-02-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź